0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (640 puan) tarafından
İki çocuk var 1 buçuk üç yas iki gün önce gorumcem gelecez dedi evi topladım sildim süpürdüm yemeğimi tatlımı yaptim. Gelemeyecez dediler dün de gelmediler bugün de gece uyumadım kırgınlık vardi üstümde kahvaltiliklari topladım uzandım couklar oyuncakları döktüler yarım saat uzanayım başlayım temizliğe dedim zil çaldı haber de vermediler daha pijamalarim da üstümde. Temiz olmayan eve misafir gelir derler ya öyle rezil oldum hep böyle denk geliyor. Onlar da 10 dk ya oturuyor ya oturmuyor kalkıyorlar 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Suç senin değil gelende kimse kusura bakmasın da hir geleceğiz bir gelmeyeceğiz 
(640 puan) tarafından
Ben de şaşırıyorum bazen ne yapacağımı
-Reklam-
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Umrum bile olmaz. Ben hazırlık yaptım gelmediniz, şimdi haber de vermeyince böyle oldu artık kusura bakmayın der geçerim. Bi kahve ikram etmek de yeter
0 oy
(17,891 puan) tarafından
Hic takma valla cocuklu ev daginik oluyo yapcak bisey yok temizmiş evin ama mecbur dağliyo 
0 oy
(4,271 puan) tarafından
Aman sıkma canini. Cocuklu ev cok normal bence. Hele ki 2 kucuk cocukla.

Gelmemeleri de onlarin ayibi ayrica 2 kucuk cocukla sen hazirlik yap bi de gelmesinler ben cok kizardim.
0 oy
(9,670 puan) tarafından
Bende buna ayar oluyorum geliyoruz dediklerinde gelsinler iki çocuktan ödün verip yemek tatlı temizlik yapıyorsun gelmiyorlar o gün gelmiyorlarsa başka gün hiç gelmesinler 
(640 puan) tarafından
Ben de onu anlamıyorum hem diyorlar çok özledik çocukları hem 10 dk anca duruyorlar arayın bari üstüme çeki düzen vereyim.
(9,670 puan) tarafından
Kapıyı açmam inanki gelen haber versin çay kapı misafirden de hoşlanmam o an belki duştayım
0 oy
(49 puan) tarafından
Boşversene bi çay ver kalkıp giderler. En sevmediğim şey haber verip gelmemeleri ve habersiz gelmeleri ikiside seninkilerde var  umrumda bile olmaz böyle insanlar
0 oy
(879 puan) tarafından

Benim eski evimde dedikoducu bi teyze vardı hep evimi toplamadığım zamanlara denk getirirdi laf sokardı çocukla zor oluyo yetişemiyorum deyince alttakinin de 3 çocuğu var şöyle iyi falan der giderdi bende bidaha evime almadım :D

0 oy
(7,213 puan) tarafından
İşte bu yüzden ben OKB hastası oldum evim pis dağınık olcak ya da gözümden bi yer kaçacak misafir gelir oraya bakacak diye diye bütün gün oturmuyorum hep ayaktayım evlenirken de basktan söylemiştim eşim vardiyali calisiyo konu komşu kimseyi tanımıyorum ban önceden haber verin yoksa kimseye kapıyı açmıyorum dedim laf yeri gelince de ansızın gelen misafiri sevmiyorum evim temiz ikramim hazır olsun istiyorum ykksa geriliyorum dedim gelmiyolar 
0 oy
(212 puan) tarafından
Valla laf arasında derdm. Hep de habersiz Cat diye geliyorsunuz evi mi deneyliyorshnuz nedir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 299 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 316 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,045 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,416 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 247 göst.
10 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Toprakinannesi (10 puan) tarafından soruldu

381,451 soru

11,420,066 cevap

34,975 kullanıcı

...