0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Ben bozacağım sanırım siz 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hangisi ben hepsini karina bozdum dun tarkm aric ondan almaya calistim alamadim hektaşa gectim ondan lot biriktiriyorum yukselmesini bekliyorum suan cok dusuk
(6,228 puan) tarafından
9.gunde 600 li4a kar birakti
(15,181 puan) tarafından
Esma benden sana tavsiye dostum Galatasaray a girme de neye girersen gir. Babam yıllar önce 10 bin lirasını batırdı onda. 14 yıl önce. İnat etti çekmedi de . Para eridi resmen. Üstelik o sene Galatasaray şampiyon olduğu halde hisse senedi yükselmedi. Bence bı işler karistirdilar o işte. Ve yıllardır Galatasaray çok düşüktur. Hiç yükselmez. Sen bilirsin tabi. Ben müdahale etmeyeyim de. Görünce içime sinmedi uyarmak istedim. İyi araştır sen yine de
(1,578 puan) tarafından
Kizlar bu halka arz nasl oluyo ya benim garanti bankasi hesabim var ama nasl olcagni bilemedgim icin yapamiyorm bide 100 tl ile giriliyomu biri bana anlicagm sekilde yazabilrmi nasl oldgnu
(6,228 puan) tarafından
Vallahi bana hiç alakası olmayan biri söyledi. :) baktım o aldı dedim dur bende alayım bak sen diyince bozdum zaten benimde aklım almadı bu sene içinde hiç yükselmenin zaten
(15,181 puan) tarafından
O hisse yıllardır surunuyo zaten
-Reklam-
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Perşembe günü bozdum ben tavanı bozunca zaten satmıyor yine dusukten satıyor o yüzden bozdum
(1,037 puan) tarafından
577 kar var şuan var gün geçtikçe artıyor yarın bozayim diyordum bende
(7,673 puan) tarafından
Güzel yükselmiş satmayaydim iyidi sjfjd
0 oy
tarafından
Tarkimi bugün bozdum reeder geçen bozmuştum ama üzgünüm yükseldi tekrardan hatsan hala duruyor 
tarafından
Takip et canım bozmazsa sende satma ben pişmanım sattigima
(1,037 puan) tarafından
Bozduğunu nerden bilecegim ki
tarafından
Portföy den bakicaksin sabah 10 da borsa açıliyor
Kaçtan işleme açtığına bak yüzde düşüyorsa düşebilir gün içinde bazende %5 le bile açıp yükseliyor
(1,037 puan) tarafından
Dün 577 kardi bugün 677 olmuş bozsam mı bilmiyorum ya teşekkür ederim
tarafından
Yarını bekle bence gene sen bilirsin sabah bozmadiysa bu saatden sonra bozmaz yarın sabah tekrar bakarsın ama sabahtan dusuklede acabiliyorlar
0 oy
(289 puan) tarafından
Valla reedr saatim 17 ken pisman oldum bugun 21 olmuştu
(289 puan) tarafından
5 ve 6 bitane daha geliyo halka arz onu alacam
(1,037 puan) tarafından
Bende 577 kar bugün kaç olur bilmiyorum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Arzların çoğunu satmıyorum. 1000 TL ile başladığım halka arz serüvenine 8.500 TL ile devam ediyorum. 
(1,072 puan) tarafından
Halka arz olan şirket satılmaz diye bisey yok ki . Firmaya bakmak lazım geleceğine yatırımlarına bazen de boş boş bekletirler hatta arz fiyatının altına bile düşebilir yıllarca çıkmaz
(7,118 puan) tarafından
Hoşuma gitmeyenleri satıyorum zaten tavan bozunca. Borsa ile alakalı bilgim var canım. Teşekkür ederim yazdıkların için.
(1,037 puan) tarafından
Paraya ihtiyacım var ya yoksa satmazdim hatsani satmam herhalde
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bende maliyetini çıkarıp geri.kalani tutacağım yarin 
(1,037 puan) tarafından
Oda güzel
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Ben reydir geçen hafta bozdum hatsan duruyor tarkim tavan bozdu görmedim sonra geri çıktı bugün de çıktı baya belki yarın satarım 
(1,037 puan) tarafından
Reeder bugün bozacağım hatsani satmayacagim bende
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Sizce helal mi tartismak icin sormuyorm faiz haram hisse senedinde bir nevi kara yada zarara ortak olunuyo kendi mantigima gore cevaz verecek kisi degilim ama faiz sayilmaz gibi geliyo arkadasim.kesinlokle faize.giriyo diyo aklim gidiyo hisse senedi.islerine 
(1,072 puan) tarafından
Katılım fonları geçen ay güzel kar getirdi. Hangi şirket katılıma uyar hangisi uymaz takip etmek zorluyorsa fon alınabilir. Nasıl olsa uzmanlar takip ediyor şartları değişen olursa onlarda şirketi sepetine ekler ya da çıkarır
(1,578 puan) tarafından
Kizlar bende yapmak istiyorm ama anlamiyorm szce hangine yatirm yapabilrm nasl oluyo bi tam anlatabilrmsnz
(1,037 puan) tarafından
Özelden anlattım size
(1,578 puan) tarafından
Tesekkur ederim
(1,037 puan) tarafından
Son mesaj sesli klavye yazmıştı lotlora not yazmış anlamadıklarınızı sorabilirsiniz yine tekrar mesaj atamadım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 164 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
14 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 704 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,358,921 cevap

34,835 kullanıcı

...