0 oy
40 göst.
Diğer kategorisinde (605 puan) tarafından
Kızlar nabzım hep yüksek çıkıyor 15 120 135 hatta holter taktırdım 150 bile olmuş ama doktor baktı kalbime hiç Bi sorun yok dedi kan tahlillerim de öyle 25 haftalık ta gebeyim normalmi neden böyle bunalıyorum bişry mi var die 

3 Cevaplar

0 oy
(6,263 puan) tarafından
170 lere çıkıyordu benim
(605 puan) tarafından
Neden oluyor peki doktora gözüktünüzmü
(6,263 puan) tarafından
Zaten sorunlu bir gebelik geçirdim sürekli ystis veriyorlardı ama nabzimi 170 görünce bütün hemşireler başıma.toplaniyordu inanmıyorlardi

Halter taktik birsey çıkmadı hamilelikten
(605 puan) tarafından
Bende taktırdım 150, yi gördü holter le ama çıksa da düşüyor dio doktor ritim bozuklun bile yok diyor benimde sorunlu miğde rahatsızlım var hep kusuyorum bide idrar enfeksiyonu yalıyorum arada da
-Reklam-
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ritim bozukluğu vs cikmadimi canim benim de öyle 25+4 haftaligim doğuştan ritim bozukluğum var ilk hamileliğimde çıkmıştı 
(605 puan) tarafından
Hayır ritim bozuklun bile yok dedi senin ki yükselip sonra normale dönüyor dedi ama en normalde 105 110
(4,548 puan) tarafından
Evet canım da bende sorun var bu yüzden böyle doğum için ile kardiyoloji doktorumdan kağıt almıştım ilkinde ikincidede alacağım diğer türlü sezeryan olacak malum yaşta eski yaş degil
(605 puan) tarafından
Benim yaşım 22 bende kan tahlili verdim efora bile girdim ekg eko baktılar holter yükselio ama inio dio tmm da nie öyle oluyo ama özelde gittim devlete de hatta kaç kez acile gittim kalp çarpıntısı oluyorum diye
(4,548 puan) tarafından
Canim ilk gebeliğim 22 yaşındaydı benimde duzeliyordu yorulunca vs çıkıyordu iyi bı doktor bul baxilari baştan saliyo benim doktorum onermisti ilaç tedavisi görmedim gerek yok dedi artarsa ancak dedi
(605 puan) tarafından
Canım özele gittim çok iyi bir doktordu develtrde gittim Bi sorun yok dediler her tahlil edildi yami
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Canım gebelikte normal doktorun demedi mi
(605 puan) tarafından
Sormadım ki hiç normalmi yani bu durum kadın doğuma demedim dicem
(1,118 puan) tarafından
Normal canım
(605 puan) tarafından
Doğum dan sonra düzelirmi peki
(1,118 puan) tarafından
Canım Evet

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
17 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu

380,300 soru

11,386,599 cevap

34,887 kullanıcı

...