0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (341 puan) tarafından
havalar serinledi malum. daha henüz petekleri de yakmadık yattığı odanın ısısı normal çorap giydirmiyorum normal kalın olmayan pijama giydiriyorum çorap giydirmiyom ama içime de sinmiyor bebegim bir yasin da. siz nasil giydiriyorsunuz

10 Cevaplar

0 oy
(4,263 puan) tarafından
23 aylik, odamiz 25-26 derece.İnce penye ayakli ,kolu uzun tulum giydiriyorum
-Reklam-
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında uyurken zıbın uzun kol pijama takımı giydiriyorum corapsz uyutuyorum ama üzerini örterim  gece serin oluyor çünkü. Gündüzleri de yine uzun kollu şeyler çorap giydiriyorum artık havalar serinledi malum
(341 puan) tarafından
evet gündüz bende senin gibi çorap normal kalinlikta giydiriyorum gece sanki yattigi oda bana serin gibi geldi de çorap giydirsem mi diye düşündüm
0 oy
tarafından
Ne kadarlık yazsaydın canım benim 

Şuan bir pijama çorap üzerine uzun kollu ve yelek ama kilitli çorap eniyso ayağında çorap koymuyor çünkü iki gündür kırgın 34 aylık

Kışa doğumum var bebeğe de uzun kollu zıbın içinden ayaklı altiklik üzerine hastane çıkışı kafasına şapka ve emzirirken penye yelek alacağım 

Bir inve battaniye bir kalın battaniye dissariya çıkarken 
(341 puan) tarafından
yazdim ya 1 yasın da 12 aylık oluyor dimi
tarafından
Evet 12 aylık yazmisisn sayı ile değil ama tamam canım ben görmemişim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Corap zaten giydirme kan akışını engeller ayakli don al küçüğü uzun kollu altına ayakli pijama büyüğe yarim kol altina pijama giydiriyorum üstlerine ince Örtü küçüğe bazen tulum giydiririm boyle
(341 puan) tarafından
benim giydirdigim gibi de olurmu normal kalınlıkta bir pijama giydirip üzerine ince bi örtü ortüyorum ama sanki gece kalktiginda gidiyorum odasi serin gibime geliyor
(5,240 puan) tarafından
Olur ya şuan çok abartı soğuk yok bisey olmaz
(341 puan) tarafından
bana baya soğuk geldide cnm sabaha dogru iyice serin oluyor bidr ben kansızım ya daha çok üşüyorum
(5,240 puan) tarafından
Anladim cnm cocugun vücut ısısından anlarsın cnm dokun bak ona göre kalin ortersin
0 oy
(2,354 puan) tarafından
Bacım az ıncelere gectık yağmurluk tarzı 
0 oy
tarafından
Gece sabaha kadar soba yanıyor alt üst kalın pijamaları giydiriyorum çünkü bizde hava çok soğuk 
(341 puan) tarafından
ooo  ozaman soba yanıyorsa yattigi yer sıcaksa kalınmi giydiriyorsun
tarafından
Evet canım ama üstünü hiç örtmüyor
(341 puan) tarafından
anladim sobali odada yatiyorsa soba sıcak eder ortami dikkat et terden hasta olmasin
tarafından
Yok canım soba salonda yanıyor sorun olmuyor
(341 puan) tarafından
o zaman tm ben sobali odada yattigini sandim
0 oy
tarafından
Yatarken çorap giydirmem ben hiç artık uzun kollu üst uzun kollu alt giydiriyorum 
(341 puan) tarafından
bende öyle yapiyorum cnm pijama takimi giydiriyorum normal çokda kalın olmayan ama odanin ısisı sabaha dogru serin oluyor o yüzden corap giydirmedim ama icim rahat degil
0 oy
(684 puan) tarafından
Uzun kollu orta kalınlıkta pijama giydiriyorum çoğu zaman da çorapla yatıyorum buralar çok saoguk koydeyiz hala şuan yatak odamda bile ısıtıcı açık çocuklar kızım okula başladı diye bı boy grip oldu hala atlatamadilaf
(341 puan) tarafından
dikkat et sıcaktan terleyip hasta olmasinlar cok sıcak olursa derecesini düşür
(684 puan) tarafından
Asko gece boyu açık değil uyuyana kadar ama çocuklar üstü sabaha kadar açık
0 oy
(306 puan) tarafından
Benim kızım 1 yaşında altına kalım pijama içine çıtçıtlı bady uzun kollu onun üstüne yelek bu şekilde şu anlık 
(341 puan) tarafından
bi bakıyom sıcak bi bakıyom soğuyor gibi ayakları üstünü tabi örttüm yatarken corap giydirilmezmis öyle diyolar şimdi uykusu acilmasin çorap giydirirsem zaten sürekli kalkiyor :/
(306 puan) tarafından
Ne kadarlık bebişin
(341 puan) tarafından
12 aylik 1 yasina gireli 15 gün oldu
(306 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Aa aynı gibi kız bizim bebekler benim 7 Eylül 2022 doğumlu
(341 puan) tarafından
benimki de 19 eylül de :)
0 oy
(2,474 puan) tarafından
20 aylık gündüz ince uzun kollu penye ve mutlaka corap giydiriyorum gece yatarken çorap giydirmiyorum ama benimde içim rahat etmiyor sabaha karşı serin oluyor ve üstünü asla ortmuyo uzun kollu pijama giydiriyorum şimdilik üstünü ortse yeter de ortmuyo hemen hasta oldu kış gelmeden bu sene nasıl geçer bilemiyorum 
(341 puan) tarafından
işte bu yüzden bende kararsız kaldim giydirip giydirmemek te
(2,474 puan) tarafından
Çorapla yatakları sağlıklı değil tulum almak lazım yada pijamayı büyük almakta olabilir ayaklarını ortsun en azından
(341 puan) tarafından
uyku tulumundan mi bahsediyorsun onu ne kalinlikta almaliyiz bu sefer yatarlen terlemesin diye
(2,474 puan) tarafından
Onlar numara numara değişiyor canım havaya göre giydirmek lazım şu an en ince olanını almak yeterli tam kar yağdığı zamanlarda daha kalın numaraları alınması lazım bende almıştım eskiden ıkizlerimde küçük kızıma hiç almadım unuttum yıllar geçince bakmak lazim
(341 puan) tarafından
tm cnm e bebekten bakayim

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 173 göst.
0 oy
3 cevap 89 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meleniko (697 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.