0 oy
494 göst.
Diğer kategorisinde (1,281 puan) tarafından
Kızlar Önceden sobalı evde kalıyordum kışın çocukları kalın yorganlarda yatiriyordum.

Şimdi kizlarima ayrı yatak aldım biri 6 yaşında diğeri 3.

Hem kışın hemde yazın kullanışlı olur diye nevresim takımı almak istiyorum ama kışın üşürlermi diye düşünüyorum nasıl kızlar siz kışın battaniye de mi yatıyorsunuz yoksa yorganda mi.kaynanam daireler sıcaktır nevresim yeterli diyor öyle mi 

30 Cevaplar

0 oy
(1,155 puan) tarafından
Bizde kızım da yorgan la yatarz
-Reklam-
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Bizim ev çok sıcak oluyor TV battaniyesi diye geçiyor ince yumuşak tüylü değil onu örtüyorum yorgan arınca tepikleyerek açıyor üzerini terliyor o yeterli geliyor ama annemlerin evi soğuk oluyor oraya gidince uyku tulumu giydirip yorganla yatırıyorum 
0 oy
(12,799 puan) tarafından
Nevresim takımı seriyorum 
0 oy
(625 puan) tarafından
Tabii ki yorganla uyuyoruz
0 oy
(48,907 puan) tarafından
tek nevresim az gelir ince de olsa yorgan yada battaniye şart 
0 oy
(1,561 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Valla ben 7 yıl sobayı kullandım kalın kalın yorganlar kullanırdım 3 yıldır da dogalgazlı evdee yaşıyorum anamdan yenii dogmuşum gibi okadar rahat ki ve şunuda ekleyeyim sadece battaniye kullanıyorum yorganlarım da hep yün 3 yıldır baza altından çıkmamış 

Şöyle bir ekte yapayım kombim 40 45 derece evimde oda termostatı var kombiye bağlı evin içi mesela  23 derece oldumu kapatır 21 derece oldu mı açar geri ısıtır ne sıcak olur nedee soguk çok rahat ediyorum çocuklarım da hastalamadı hiç kombi sıcak soguk yüzünden 
0 oy
(297 puan) tarafından
Her evin ısınması farklı kim ne derse desin yani ben çatıdayim üşüyorum hep alt katlar öyle değil mesela  annemler girişin üstü orta kat sayılır onların evi de bana soğuk geliyor mesela  cepheyle  alakalı yalıtım ile alakalı kat ile alakalı değişiklik gösterebilir bence alt katlar tek battaniye ortuyirlar ben iki battaniye  ama peteği de sonuna kadar açarım acımam yani soğuğa gelemem yav 
0 oy
(1,163 puan) tarafından
Yorgan örtüyorum ama zaten onu atiyo ustunden en iyisi uyku tulumu
0 oy
(262 puan) tarafından
Ben uyku tulumu giydiricem üzerine silikon Yorgan zaten sürekli yatakta döndüğü için yorgan üstünde kalmayacak, bence sende uyku tulumu al üzerine bı yorgan yeterli
0 oy
(306 puan) tarafından
Kış kıştır kendime de bebeğime de yorgan bacım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 397 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde DianaAlmina (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 413 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (819 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 202 göst.