0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
Herkese merhaba iki yaşında bir tane kız çocuğum var bugün burun akıntısı hapşırık ile başladık hasta olabileceğinden korkuyorum siz kendi çocuklarınız da böyle belirtiler ile karşılaştığınızda daha kötü olmasını engellemek için hastalığa başında tedbir almak için neler yapıyorsunuz? bu arada gece uykularında da aşırı derecede huysuz elimi sürekli kendi ağzına götürüyor azı dişlerinin çıktığından şüpheleniyorum yani hem hastalık hem de diş çıkarma dönemine giriş yapıyor olabiliriz tavsiyeniz ihtiyacım var çok teşekkür ederim

5 Cevaplar

0 oy
(5 puan) tarafından
Oğlum sürekli elimi ağzına götürüyordu kendi elinide boğazına sokup kusuyordu meğerse boğazları şişmiş kanında enfeksiyon çıktı yine burnu tikaliydi bir anda ateşlendi o şekilde götürdük ben Burun tıkanıklığı ve hafif kırgınlığı olduğunu hissettigimde calpol vermeye başladmistim doktora söyledim yeterli olmaz bunla ateş de düşmez dedi antibiyotik vs başladı 
-Reklam-
0 oy
(375 puan) tarafından
Burnu hep açık olsun ki çocuğu tıkamasın. Benimkilerde yeni yeni toparlamaya calisiyorlar
0 oy
(3,205 puan) tarafından
İşte o gece bu gece oluyor:) huysuzluk etti uyuyamiyor sürekli ağladı bugünde bı halsizdi şimdi bı ateş düşürücü verdim canım, hapşırık baslicak gibi sabahta limonlu ıhlamur icircem, petekleri açtım 
0 oy
tarafından
Usutmemeye dikkat et ıhlamur az içir ilaç fln sakın verme 
0 oy
tarafından
Aferin veriyorum.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 29 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmanihan (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
0 oy
3 cevap 47 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmanihan (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
9 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

381,079 soru

11,408,678 cevap

34,945 kullanıcı

...