0 oy
592 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (163 puan) tarafından

U.y.uz belası ile mücadele veriyoruz yavrumun vücudu mahvoldu kasimaya çalışıyor kasiyamiyor vücudunu her gördüğümde içim acıyor agliyorm bizim vücudumuz bile onunki kadar kotu deil ama biz kaşıntıya dayanamiyorz gitmedigim doktor kalmadı 2 si prof olmak üzere kwellada verdi son doktor sürdüm hiç bir işe yaramadı eşim artık krem kullanmaktan alerjik reaksiyon gösterdi çamaşır makinesinin dili olsada anlatsa çamaşır yıka sil süpür artık çok yoruldum en çokta psikolojikmen :'(

9 Cevaplar

0 oy
(2,725 puan) tarafından
Vuduna iyice pamukla sirke sur  ondan sonra banyo suyu hazırla içine tuz köy karitir tuzlu suyla banyo yaptır ama yüzüne değdirme sonrada temiz sade suyuda dök onunlada banyosunu yaptır alah şifa versin canim
(306 puan) tarafından
Bebeğin cildi tahriş olduysa sirke yakar suyla açıp sür kuzum Allah yardımcınız olsun her şeyinizi ütüle bizim evden de geçmişti **** her şeyi ütülüyorduk
(163 puan) tarafından
Tamam sağolun inşallah iyi olur
(163 puan) tarafından
Yapmadığım kalmadı canım yikiyorm ütülemek sirkeli çamaşır suyu ile karıştırıp sürmekten zehirlenc
(2,725 puan) tarafından
Kızlar sirke uyuzu olduyir tuz da öyle ama ne yapsın kadın bişey olmaz anca boyel etki görür
(306 puan) tarafından
Doğru diyorsun evet ama aşkım bebeğin cildi hassas ya daha kötü bir şey olmasın Allah korusun ben o açıdan dedim bir de tahriş olduysa ya üzüldüm valla tez zamanda geçer inşalah içten kesmek için ilaç verdi mi doktor acaba bir de bebek ne kadarlık
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Burda biri söylemişti tinerle geçirmişti. Sende mi denesen 
(163 puan) tarafından
Bebeğe tiner mahvetmezmi
(3,399 puan) tarafından
Ayyy hayır sakin yapmayın tiner kimyasal o sezeryan oldugumda bant lekeleri çıkmadı eşim onunla temizledi keşke bant lekeleri kalsaydı mahvoldum sezeryan acısını unutturdu resmen
(163 puan) tarafından
AA o bant bende de zor çıkmıştı
0 oy
(695 puan) tarafından
Canım cildiye bir karışım yazıyor üçlü eczane eonu hazırlıyor en büyük çözümü o birde evi ilaçlaman lazm başka türlü maleswf olmz eczanelere sor yazdırmdan yapılıyor galiba biz öyle atlattık allh yardımcın olsun
(163 puan) tarafından
Canım dozunu doktor belirler dediler çocuk için doktorda onu yazmicam diyor  eşim onuda kullandı ama yok artık deli olacam
(695 puan) tarafından
Cildiye doktoru yazdı yuuz hariç sür dedi Bn sürdüm vla canm aynı anda kullanmak gerekiyor bide mitex diye ilaç var sprey heryere sıkıp iki saat bekleyip temizlemek gerekiyor kapalı cma kapı bekleticrksin ama gdip yazdır ufak yerine dene eğer alerji yapmazsa kullan ellerine gece uyurken sür çorap giydir sabah yıka canım üç gün yıkamadan kullan kaç aylık bdbegin
(163 puan) tarafından
1 yaşında canım yarın tekrar gidecem mahvoldu cocugum
(695 puan) tarafından
Canım ben 5 aylıktı kullandım bir yaşında şuan geçen bile tekrar sürdüm kaşındi bir yeride her ihtimale karşı
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Doktoruna danış canm kükürt lu krem sbaun kullan kendine bebeğine geçen arkadaş yazmıştı tiner sürdüm geçti diye tehlikeli bence eşim bir sene çekti valla o illetten 
(163 puan) tarafından
Size gecmedimi canım bebeğe tiner kullanamam hadi biz neyse yavrum mahvoldu bizden daha kötü
0 oy
(12 puan) tarafından
Bacım Allah rızası için şu sayfa ile iletişime geç orda **** için doğal set var onları al 3 senedir burdan alışveriş yaparım, iyi gelecek Allahın izniylen.Çok üzüldüm ya 

https://instagram.com/sifamzade?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==
(163 puan) tarafından
Tamam canım çok sagol
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Kwel bıt ilacı ya. Özel karısım ilaç yapıyor tüm eczaneler kokusu agır ama gecırıyor ara ara tekrar ettıkce kıllanıyorsun sürer sürmez kasıntıtı alıyor sabaha da kurutuyor yaptırın yesıl bır karısım yapılıyor sor yazık bebeğe 
(695 puan) tarafından
Eşyalarda kalıyor güzel temizlik şart herseyi yıkamak temizlemek o yüzden ilaçlamak çok daha hızlı bitiriyor ilerlemiş arkadaşın ki
(2,324 puan) tarafından
Hım ben günlük degıstıgım ıcin carsafları
(695 puan) tarafından
İşte yüksek ısıda yikanicaklar eşyalar hersey geçip tekrarlıyor başında anlayıp müdahale etmişsiniz demkki yaylmadan
(2,324 puan) tarafından
Evet ama 6 ay ugrastım bır ay gectı basladı ilaç kullandık ıkı hafta sonra tekrar tekrar maalesef yumurta kaldıgı ıcın çok şükür ama en guzelı o ilaç ol kasıntıyı alması ve kurutmasıydı
(695 puan) tarafından
Evet işte ikisini bir ri kullandık bizde çok illet bsi Allah Bi daha yaşatmasın kimseye
0 oy
(6,346 puan) tarafından
Yaaa çok üzüldüm keşke evlatlarımıza bir şey olmasa dimi biz bir şekilde çekeriz. Nasıl bulaştı ki size 
(163 puan) tarafından
Canım eşim deprem bölgesindeydi muhtemelen ordan geldi ben nasilinin bilsem ah
0 oy
(155 puan) tarafından

Aynı bizde de o dert var 6 aydır geçmiyor geçiyor geri geliyor psikolojim çok bozuldu 

Sana gecmesin ailede herkes sürsün ilaç temizlik şart
(163 puan) tarafından
Hepimize geçti canım şuan zaten
0 oy
(155 puan) tarafından
Bitane kükürtlü karışım var doktor yazıyor o iyi geliyor bide xabion diye bir ilaç var bebeklere Özel bir ilaç hepiniz beraber uygulayin
(163 puan) tarafından
Bugün denicem kontrole gidip gelim teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 992 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 803 göst.
30 Mart 2021 Aile kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 266 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu