0 oy
103 göst.
Aile kategorisinde tarafından

1haftadir kızımın ağız çevresi yara oldu memleketten gelince krem sürüyorum kabuk kaldırıyor hemen kanıyor nasıl geçer niye böyle oldu

image

4 Cevaplar

+1 oy
(2,593 puan) tarafından
Doktora götürdün değil mi ? Ne hale gelmiş cocuk. Orda birinden bulaşmıştır 
tarafından
Götürdüm gelir gelmez merhem verdi sürüyorum kabuk tutuyo kaşınıyor kaldırıyor yine aynı oluyo benimde elim bu hale geldi ordan dönüşte birindenmi kaptı hava degisimimi bu hale getirdi bilemedim yemek yerken çok acıyor
(2,593 puan) tarafından
Hava değişiminden olmaz bu . Öpen birinden falan olmuştur belki yada oynadığı çocuklardan. Hava değisiminden olsa sana bulasmaz
tarafından
Evden hiç çıkmadı abimin 5cocugu var sürekli onlarla oynuyodu onlardada böyle bişi yoktu ağızlarında
-Reklam-
0 oy
(1,194 puan) tarafından

Cok kötü olmuş ya bnm de dudağımda uçuk çıktı ve bulaştı hep dokunmayın fazla kremi kulak çöpü ile sür el temasi olmasin travazol kullandım hemen gecirdi

tarafından
Yara kremi sürüyorum benimde elimde çıktı bı sürü bı kaç krem denedim 2hafta oldu geleli hava degisimdenmi oldu anlamadm
(1,194 puan) tarafından
Ola bilir genelde bağışıklık sisteminde  n kaynaklanıyor ama enfeksiyon da olabilir
tarafından
İnternette vitamin eksikliği diyo ama iştahsız bir çocuk da değil sürekli meyve sebze yiyiyo bahçeden yemeği güzel yiyiyo korktum
0 oy
(3,813 puan) tarafından
Asiklovir krem sürün ama dokunmaması gerekir
tarafından
Dokunuyor çok kabuk tutuyo kaldırıyor ne yapsam engel olamıyorum tek kaldımi hemen kurcaliyo
0 oy
tarafından
Mahvolmus agzı burnu, doktora goturdun mu
tarafından
Götürdüm bı yara merhemi verdi geceleri sürüyorum uyurken hemen kabuk bağlıyor ama hep kaldırıyor kabuğu yine tazeleniyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 97 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
21 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,750 soru

11,428,582 cevap

34,988 kullanıcı