0 oy
24 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar merhaba size de danışayım dedim malum kayınvalideyle sorunlar bitmiyor, bir yıldır görüşmüyoruz ilgisiz ve soğuklar anneme dediği laflardan dolayı görüşülmüyor ama hep mağduru oynadı en sonunda kimseyle sorunum yok diyerek, çok şey yaşandı eşim hep arkamda oldu, biraz eski kafalı insanlar kırarlar gönül almazlar, ilgiyi hizmeti hep beklerler, kendi sözleri geçsin isterler, biz çoğu şeyi kendimiz karar verdiğimiz için onlar tarafından problem oldu bu, zor anlarda da yanımızda olmadılar ama eşim annedir babadır diye Allah korkusundan görüşmeye başladı ara sıra gidiyor ama mesafeli, benim gönlümü almadıkları sürece böyle olacam demiş ailesine, ama annesi babasının umrunda değil, bir iki defa bize gelmek istemişlerdi, konular konuşulcaksa gelin dedik gelmediler, eşim gidiyor keşke bunlar yaşanmasaydı da eşimin yanında olsaydım, onlar adım atmıyorlar siz olsanız ne yapardınız bazen davet edeyim diyorum eşime söylettirip, bazen vazgeçiyorum, sürekli onları konuşur olduk kendimize odaklamıyoruz fikir verin kızlar bana
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 730 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 388 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 471 göst.