0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Arkadaşlar kaç zamandır denk geliyorum yok acayip biseyler yaşıyorum yok evden sesler geliyor yok garip olaylar yaşıyorum diye...

Hanımlar postu açıp bakmasak bile başlıklar korkutuyor zaten akşam akşam evinde tek kalan eşi gece çalışan bir sürü bayan var yapmayın ya başlığı bile görünce hemen senaryolar canlanıyor gözümde :S

8 Cevaplar

+4 oy
(9,626 puan) tarafından

Olayları gündüz yaşasalarda özellikle geceyi bekliyolar yazmak için sanki :D

(84 puan) tarafından
Birde anksiyetesi olanlar panik olanlar düşünemiyorum:D
(9,626 puan) tarafından
Bazıları da atraksiyon peşinde işte k.çımdan uydurayımda ne kadar tutarsa  :D :D
(84 puan) tarafından
Ne diyeyim ya tam uykum geliyordu geziniyorum baktım başlık evden sesler geliyor korkan girmesin diyen bir post :S iyiki posta girmedim:D
(9,626 puan) tarafından
Ben öyle şeyler yaşasam dillendirmeye korkarım ve insan ne kadar çok düşünürse o kadar çok onlari yaşadığını hisseder yani yaşamasa da yasiyomus gibi hisseder o yüzden çok düşünmemek lazım 1 ayetel kürsi tamamdır  :D
tarafından
Hiç sorma kaç ay böyle şeyler yaşadım;)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla ben merakımdan okudum  az evvel eşim geldi korkudan elli kere kimo senmisin konuş yine bağır zor açtım kapıyı eşim sen çıldrmışsın dedi :)
(13,887 puan) tarafından
Bende delikten iyice bakıyorum esimmi diye hatta bazen tereddüt edip tekrar bakıyorum sjsjjsjsh
tarafından
Bende sese inanmayıp tekrardan söyle adını söyle benim adımı söyle diyip duruyorum :)
0 oy
tarafından
Çok doğru gerçekten öyle zaten biz bayanlar hemen hazırız korkmaya bide üstüne panik atak olunca dahada kötü oluyor herşey ama inanın ki o tuhaf sesler vs hepsi psikolojik kendimden biliyorum:)
(84 puan) tarafından
Evet böyle başlığı görüyorum direk aklına binbir türlü şey geliyor postu okumaya gerek kalmıyor zaten
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Ben de sevmiyorum o postları. İçim darlanıyo başlıkları görünce. 
0 oy
(1,118 puan) tarafından

Ben öyle yazdığı için giriyorum posta ahahaha sonra bütün gece kâbus görüyorum hamilelik hormonlardan ceremesini eşim cekiyor uyandırıp duruyorum garibim ben direkt uyuyorum uyanmiyorum bile o uyuyamıyor sonra:'(☺️

(84 puan) tarafından
Tövbe tövbe ne diye açıyorsun ki postları açma ve okuma
(1,118 puan) tarafından
Kız ne bileyim merak ediyorum 2 3 kelimeye bakıyorum filtreliyorum kelimeleri kötü bişi gormuyorsam okuyorum ahahaha ama öyle güzel yazmış oluyor ki o kelimeler olmasa bile korkutuyor
0 oy
(13,150 puan) tarafından

Eşim evde ama yine de grip okuyamadım :)

0 oy
(13,887 puan) tarafından

Başlıkta korku içerir yazsa yine girer millet meraklı anam :D

(84 puan) tarafından
Zaten öyle yazdığı için giriyor çoğu kişi kanimizda var o korkunun uzerine gitmek sonra da uyu uyuyabilirsen:D
(13,887 puan) tarafından
Aynen sksksksh girmemek en iyisi
0 oy
(8,008 puan) tarafından
Nasıl başlıktan korkuyorsunuz anlamıyorum başlıkta korkan girmesin yazıyo..ondanda mi korkuyorsunuz çok şaşırdım.benim evim 5+1 ve 4 balkonlu 2 vcli koridorunun 15 metre uzunluğu 3 metre genişlikte düşünün yani 3 odamda bomboş halı eşya yok kapıları bozuk bırak kilitlenmesini kapanmiyo bile. Ev çok eski ve eşimde vardiyalı çalışıyor.hepsine girerim okurum sonra Ayetel Kürsi okurum uyurum elhamdülillah birşey olmadı bana 
(84 puan) tarafından
Başlıkta korkmak derken şuan ciddi anksiyetesi olanlar veya panik atak olanlar vardır muhakkak siz etkilenmiyor olabilirsiniz ama başlıktan zaten postun içeriği az çok belli olduğundan dolayı korkuya kapilanlar vardır elbet

İlgili sorular

+3 oy
6 cevap 188 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 493 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 2,546 göst.