0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (745 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben 13 aydır bebek bekliyorum Nasıp olmadı bu yöntemi duydum bir yakınım yapıyor bana çok dediler ama cesaret edemedim nasıl yapsam acaba 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Akıllı dur Allah aşkına kasık cektirmek ne dmek bir suru tıbbı yol varken 2023 deyiz biliyor musunuz?
(745 puan) tarafından
Haklsisiniz bende öyle düşünüyorum ama Para tuzağından başka birşey değil hiçbirisi de ben ne ilaçlar kullandım belki de onlar daha da etkiledi hamile kalmamı
tarafından
Peki ya tıp bu kadarı gelişmeden önceki kadınlarımız ne yapıyordu tıbbın gelişmesini mi bekliyorlardı?
(745 puan) tarafından
Tıp sadece para için gelişiyor başka hiç bir amaçları yok ilaçlarla oluyorsa şimdiye kadar niye hamile kalmadim hiç bir sorun yokken birde önce sebzeden meyveden paketli gıdalardan basıyorlar hormonları daha sonra da iyilieseceksin diye binbir türlü ilaç veriyorlar sonuç yine hüsran kullandığım ilaçlar sebebiyle bir sürü kist oluştu yumurtaoaiklarimda maalesef
tarafından
Rabbimin üzerine bırakmak gerek birazda kaderi zorlamaya giriyorsunuz tıbbi yöntemleri kullanmışsin olmamış, birde bu dediğini uygula olmazsa Rabbime bırak "ol"der olur
-Reklam-
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Kasık degıl rahım cekıyorlar onu öyle her önüne gelen yapamaz eskı ebeler yaslılar ılmını bılen yapmalı yoksa Allah korusun hastalık kaptırıp yumurtalıga zarar verırler Allah'tan ıste dua et 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bizim burda da yapan kadın vardı hatta ben gittim biseyin yok dedi ondan önce dr de gitmiştim bisey  yok demişti sonra 6 ay falan geçti kendiliginden oldu çok şükür 
0 oy
(322 puan) tarafından
Kassik değil bel çektirmek o 4sene olmadı kaynanam çektirdi o ay hamile kaldim
(745 puan) tarafından
Bir fikrim yok inanın canımı acıtirsa o anda bırakırım
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Benim de belimi çekemedi ters çevirip ayağımdan salladılar o ay hamile kaldım 
(745 puan) tarafından
Onu hiç duymadım
(1,236 puan) tarafından
Bilen birine yaptır canım
0 oy
tarafından
Bende yaptrdim 40 gün sonr testim pozitif çıktı,bilene yaptır aklında kalacağına 
(745 puan) tarafından
Zararı olur diye de korkuyorum insanlara söyleyince cahil misin fln diyorlar ben okulumu da okudum da bitirdim inanın doğal tıptan başkası yalan bazen çaresizlik insana neler bunlari yaptırıyor bebek kokusu özlüyorum her gece rüyalarımda bebeğim olmuş oluyor uyanıyorum kucağıma boş
tarafından
Bende okudum canım muhendisim,okulla alakası yok.bunun,  bazen eskilerin yöntemleri işe yarıyor.hamile olmadığından emin olduğunda yaptır,adet sonrası yapılıyor zaten
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Belini çektir , göbeğini çektir sonra soğan suyu yap İnşaAllâh.
0 oy
(306 puan) tarafından
Psikolojik olarak çok takıp stres yaparsan da hamile kalmazsın canım 
0 oy
(306 puan) tarafından
Yanş 2023 yılındayız evet tıp çok ileri hebele hübele ilaçlar çok mu faydalı bir yere fayda verirken 1 yeri bitiriyor bazı şeylerde bitkisel yöntemlere ve başka yöntemlere başvurabiliyor insan ki burada bile kaç kişi ben yaptırdım demiş kuzum yaptıracaksan bile dedikleri gibi işinin ehli birine yaptır 
(745 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ben ilaçlar yzuunden yumurtalıklarımda bir sürü kist oluşturdu hiç bir sorun yokken hemde keşke kullanmasaydim ama doktor deyip güveniyoruz işte şuan düşünme aşamasındayim yaptırırsam ve hamile kalırsam buradan herkese duyuracağım
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Valla bir sağlıkçı olarak gece gece aşağıdaki yorumları okuyunca bana bile mantıklı geldi. Eğer dr a gittiyseniz . Benim babannem köy ebesiydi böyle şeyler yapıyordu ama çok tehlikeli düzgün yapılmazsa bilene yaptırmak lazım derdi.  Böye kilolu olqna sana gücüm yetmez dermiş yapmazmış misal
(745 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah faydası olur bilen birine yaptıracağım tabiki de hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Komsu rahimini mi ne cektrdi  4 yıl dır çocuğu olmuyor  koca kari seyleri yapmyn
0 oy
tarafından
Herşeyi de tıp tıp diye atlamaya lüzum yok tıp dedikleri şey eski insnalarin bulduğu yöntemlerle gelişti zaten tıp dediğiniz şey ne ayrıca önce hasta edip sonra iyilestiriyorum diye ilaç dayatmasından başka bişey değil ben zorunlu olmadıkça kendim dahi agriyo çeker ağrı kesici almam çocuğuma kolay kolay vermem ilaçsız yasaynlar daha sağlıklı emin ol elbette bitkisel yöntemler var bu şekilde işin ehli bilgili insnalarin yaptığı şeyler olabilir ama araştır bilgisi yeterli olmayan birine güvenip yaptırma denemekten zarar gelmez zaten ilaçların 5 sene sonra nereyi çürüttügunu bile bilmiyoruz

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 520 göst.
19 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
0 oy
7 cevap 89 göst.
17 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemiray (568 puan) tarafından soruldu

379,583 soru

11,363,115 cevap

34,840 kullanıcı

...