0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (473 puan) tarafından
Ya kızlar size derdimi yanayım. Boy 1,50 kilo 66. Ama kilo çoğunlukla göbekte. İki sezaryen doğum yaptım. Tabiki suçu dogimlara atmiycam çünkü******n gibi yiyorum. Abur cubur. Özellikle kola gazoz asitli içecekler tatlılar. Hiç dikkat etmiyorum. Ağzım hiç boş durmuyor. Özellikle bu bir aydır çok yiyorum neden bilmiyorum. Ama artık dur demek istiyorum. Akşam diyete başlıyorum sabah yiyorum yine. Nasıl olcak bilmiyorum. Ama kilo aldı başını gidiyor. Biliyorum ama duramıyorum. Biri ağzıma vursa keşke yeter diye.  Yaşım 25

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım kılon cok degıl ama boyundan oturu kotu durur, eve bu dedıklerını almazsan olmayınca yıyemezsın ozellıkle kola 4 senedır agzıma surmuyorum mıdeyı genısletıyor daha cok yedırıyor, asitli içecekleri eve sokma mesela ıce tea al, tatlı da kendıne bır hedef koy haftanın su gunu tatlı gunum de, ben bu sekılde dengelıyorum, 1.68 boyum var 68 kıloyum 70-72yı tartıda gordugum gıbı eve cıkolata almıyorum 3-4 gun nasıl canım ıstıyor anlatamam ama sonra aramıyorum, hurma ve ıncır cok kesıyor tatlı ıstegını
(473 puan) tarafından
Ya ben almıyorum zaten eşim sağolsun hiç eksik etmez. Kendine ve çocuklara alıyor olunca bende tutamıyorum kendimi
tarafından
Cocuklar ıcınde yararlı degıl ki, o da almasın oturun konusun, abur cubur da bır bagımlılık türü
-Reklam-
0 oy
(3,133 puan) tarafından
Anaam hiç asitli içecekler içmem ama cips çok aşırı sevdiğim halde yilda iki üç kez yemiyorum bile çünkü biliyorum ki çok zararlı 
(473 puan) tarafından
Oo bı günde iki buçuk litre içerim bana mısın demem
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Bende senin gbiydim aşırı abur cubur tatlı istedi geliyodu bir cay kullandım başta baş dönmesi halsizlik yaptı sonra vücudum alıştı o çayla bnde iştah mistah kalmadı porsiyonlri azalttım sayesinde  5 kilo gitti bir ayda bakalım devamı gelecek mı çayı bıraktım istah hala Yok
(473 puan) tarafından
Bende ya. Wilt life vardı. Onu kullandım kaç gün istah flan kesti ama bende de baş dönmesi ve halsizlik çok oldu bıraktım
(1,849 puan) tarafından
Aynisi bnde de oldu sarhoş gbiydim bir hafta direndim baktım yan etkileri geçti
0 oy
(375 puan) tarafından
Kendimi gördüm sanki. Bir ara şeker diyeti yapayım dedim 3 gün dayandım. Bir mangal sonrası yalan oldu
0 oy
(11,085 puan) tarafından
Postunu görünce acıktım. Kalkam da bişiler yiyem
(473 puan) tarafından
Sen diyince bende acıktım bshsbddb
0 oy
(257 puan) tarafından
Hem sağlığına hem cildine çok zararlı asitli şeyler. Ben biraz abur cubur yıyım hemen sivilce çıkar o yüzden eve sokmuyorum :)) 
0 oy
(2,918 puan) tarafından
Kırmak için söylemiyorum canım yanlış anlama, yaşın çok gençmiş kendine dur demelisin , yaşın ilerledikçe kilo vermekte çok zor oluyor 
(473 puan) tarafından
Kır kız beni.  Parçala hatta.  Birinin beni durdurmasi lazım.
0 oy
(6,353 puan) tarafından
Yemiyorum.valla gündüz 3 buçukta yemistim sonra oglanla uğraş vs derken saat geç oldu şuan ackm ama yemiyorum yani 
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Eşinizle anlasacaksiniz eve asla abur cubur girmeyecek ve pasta, börek yapmayacaksınız. Evde olduğu zaman sanki mecbur gibi yiyor insan. 
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Bende öyleydim bu hafta diyetisyene gittim ve 5 gündür çikolata çeşitleri vesaire hiç yemedim  diyet listesi verdi ona uyup birde emziriyorum 5gunde vücudumun değiştigini hissediyorsunuz emin olun önce dahiliyeden randevu alın sonra o sizi diyetisyene yönlendirme yapacak 

İlgili bir soru bulunamadı

381,229 soru

11,412,809 cevap

34,956 kullanıcı

...