0 oy
1,029 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlarrr etrafımda  o kadar çok hamile var ki canım çekiyor:D kızım 14 aylık. Tek başıma büyüttüm zorluklarını vs her şeyini biliyorum. Ama ne bileyim yeniden hamile kalmak istiyorum. Bir yandan korkuyorum. Bi de eşim ikiz. İkiz olma ihtimali de var. Benim enn çok istediğim şey ikiz çocuklarım olması. İlkinde olmadı. İkinciye ikiz olursa evet zor olur ama işte. Eşime diyorum elindekine zor bakıyorsun diyor :D. Ama ben hepsi Bi arada olsun istiyorum.

Durdurun beni :D

45 Cevaplar

0 oy
(504 puan) tarafından
Kızım 14 aylıkken hamile kaldım oğluma şuan kızım 2 yaş 1 aylık oğlum 3 aylık güzel gidiyor bazen çıldırıyorum sana tavsiyem 2. Yi yapmadan önce 1. Bebeği tuvalet eğitimini ver öyle hamile kal yoksa kafayı yersin benim gibi
tarafından
Ay nasıl vericem hiç bilmiyorum yaa
(504 puan) tarafından
Kız şuan erken zaten biraz büyüsün 2 yaşına gelsin ver eğitimi sonra ikinciyi düşün kurban olam sana yazık olacak baştan soğutayım haklıyım ama valla
-Reklam-
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Sakın sakin sakın yapma ben yaptım sen yapma bu kadar zor olacağını, hergünümü ağlayarak geçireceğimi bilemedim 
0 oy
(235 puan) tarafından
Valla sen kafana koymuşsun kim ne desin sana. Hadi hayırlı olsun şimdiden
0 oy
(4,269 puan) tarafından
Bebegin 14 aylik ve zorluklari bitti mi ,bittiyse masallah:) 23 aylik benim ki gittikce zorlasiyo. 

Esin ikiz diye ikiz olma ihtimali yok canim. Cift yumurta ikizi genetiktir ve kadin tarafinda olmasi gerekir. Yani sende veya anne tarafindan bi akrabanda olmasi gerekirdi (anne,anneanne,teyze). Tek yumurta ikizinde de genetik bi durum soz konusu degil tamamen şans ile alakali. 
0 oy
(3,905 puan) tarafından
Sakın yaoma cıdden yapma büyüğe yazık tam ihtiyacı varken ilgisi eksık kalacak yeri gekecek bı aprka dahı götüremıxeksın yemek saati gececek çişini alıştırırkwn zorlanacaksın anne ebraber yatalım dıyecek küçüğüm aglayacak. Küçüğünü kucagına alıp doğru dürğst sevemeden büyüyüp gidecek. 30 aylık ve 5 aylık çocukları olan ben söylüyorum sakın sakın sakın :) 

İlgili bir soru bulunamadı

381,323 soru

11,415,521 cevap

34,966 kullanıcı

...