0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
 Kızlar merhaba daha öncede post açtm ama cevap veren olmadı ben bu ay tedavi uyguladım iltihap vardı aşırı onu gidermek için neyse adeti beklerken adetim 5 gün gecikiyor şuan ben iki gün önce hamile bir arkadaşımın doğum yaptığını gördüm rüyada brbek görmek mucize demekmiş artı şuan köyde olduğum için test yapamıyorum internetten çamaşır suyu ile test gördüm sabah denedim ve köpürdü  hamile olmayan arkadaşıma yaptırdım ondada köpürdü ama köpük kayboldu bendeki dağılmadı bu akşam inşallah test yaparım yardımcı olun lütfen 

3 Cevaplar

0 oy
(2,672 puan) tarafından
Biz ne yapabiliriz ki ?
(2,672 puan) tarafından
Bunu çamaşır suyu ile hamile olup olmadığina bakan biri mı söylüyor bana ? Yazık kafana
tarafından
Ya sana ne neyle yaptığımdan aslında benim kafama yazık değilde seninle bir ömür geçiren aileye yazık vicdan merhamet yoksunu
(2,672 puan) tarafından
Çok şükür vicdanım var ve merhametliyim de. Sen akşam test yapacağım yardımcı olun dedin. Ben de sana biz ne yapabiliriz ki dedim. Sonra kötü söz söyleyen sen oldun . Duygu sömürüsü yapıyorsun bir de
tarafından
Biz ne yapabiliriz demek yerine insanca karşındakini rahatlatıcı şeyler yazabilir veyaa hiç bişey yazmaya bilirsin tabi senin gibi hemencecik çocuğumuz olmadığı için çamaşır suyundan bile umut ediyoruz ama sen beni anlayamazsın fazla münakaşa yapmak istemiyorum iyi günler
(2,672 puan) tarafından
Ne biliyorsun hemencecik çocuğum olduğunu. Bunu her zaman söylerim. Allah isteyip de bakabilecek herkese nasip etsin ama böyle sinir stres de çocuk sahibi olmanı etkileyebilir bilgin olsun . İyi gunler
-Reklam-
0 oy
(3,375 puan) tarafından
Çamaşır suyu ile oğluma test yaptık sırf meraktan oğlum 4 yıldır hamile ama doguramadi inanmayın canım böyle şeylere tabiki idrarda asit var çamaşır suyu ile reaksiyona giriyor 
tarafından
Hamile olmayan bir arkadaşımda denedik diyorum köpürdü ama geri dağıldı hemen köpük
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Inslaah vardır canjm ama o testlere inanma yalan onlar 
tarafından
İnşallah canım sağolasın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zeynepmutlu0606 (50 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 180 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Asafin anasi (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde unzile98 (56 puan) tarafından soruldu

379,292 soru

11,353,232 cevap

34,824 kullanıcı

...