0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Banada tavsiye olsun, bide fiyat kaç cevap verirseniz sevinirim 

11 Cevaplar

0 oy
(6,310 puan) tarafından
Ben gebelikten önce yasmin kullanıyordum. Güncel fiyatını bilmiyorum ama 250 lira civarı sanırım 
(299 puan) tarafından
Anladım canım.
-Reklam-
0 oy
(9,034 puan) tarafından
Emzirdigim için cezerattaya başladım geçen hafta. 210 liraya aldım. 
(249 puan) tarafından
Nasıl kullanılıyor ne gibi yan etkileri var biraz bilgi verseniz teşekkür ederim
(299 puan) tarafından
Anladım teşekkürler
(9,034 puan) tarafından
Adetinin ilk veya ikinci günü başlayıp her gün aynı saatte içmeye ozen goster. Bittikçe alıp kullanagaksin. Hiç ara vermeyeceksin. Bende yan etki yapmadi. Eskiden Yasmin kullaniyodum mide bulantısı yapmıştı. Gece yatmadan iciyodum.
0 oy
tarafından

Ginera canım 

235 TL 
(299 puan) tarafından
Anladım cNim teşekkürler adet oluncami basladin
tarafından
Adetimin 5.gunu canım
0 oy
(8,001 puan) tarafından
Post ciksin bende bakayimm
0 oy
(299 puan) tarafından
Başka kullanan yokmu? ??? 
0 oy
(299 puan) tarafından
Postum.ciksin
0 oy
(1,596 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce migroygnon kullanıyordum çok memnundum 4 yıl çok güzel korudu yan etkide yapmadı sonra bırakıp işte hamilelik felan şimdi emziyorum cerazetteye başladım 2 hafta oldu ama çok yan etki yaptı kanama yapmaya başladı mesela hiç regl olmamıştım doğumdan sonra , birakicam heralde ya
tarafından
Migroygnon regl iken mi başladın ?
(299 puan) tarafından
Ben cezarette kullanıyordum emzirdigim sürece kullandim 2 kere yani bana yan etki etmedi reglinin kaçıncı günü başlaniyo
(1,596 puan) tarafından
Evet migroygnon regl 3. Günü başlamıştım
(1,596 puan) tarafından
Ben cezaretteye adet olmadan başladım yani doğumdan sonra hiç olmamıştım doktorum adet olmadan da baslayabilirsin demişti başlar baslamaz yarım kutuda kanama yaptı,fazlaca bulantı baş dönmesi sinir felan bıraktım bende
0 oy
tarafından
Fiyat bilmiyorum Yasmin iyi diyorlar 
tarafından
Yasmin feci bir sekilde kan pırtısı yapıyor ebe arkadasim var oda yasmin kullaniyordu pırtı boynuna atmıs ameliyat oldu doktor yasmin hapindan dolayı kullanma dedi
0 oy
(119,730 puan) tarafından
fiyat bilmiyom cerezetta kullaniyom
(299 puan) tarafından
Emziriyomusun
(119,730 puan) tarafından
emzirmiyorum
0 oy
(684 puan) tarafından
Microgynon kullanıyorum sorun yaşamadım sağlık ocağından bedavaya alıyorum. Temmuzdan beri kullanıyorum tek sorun yüzüm gozum sivilce içinde kalıyor kullanirken :( kan degerlerimden dolayı bana bunu verdiler diğerlerini kullandım bı ara hiç biri yaramadı hep ağır geldi 
(299 puan) tarafından
Ay Burdaki sağlık ocağı vermiyormuş  sormuştum. Şanslısın para vermiyorsun, reglikenmi basliyorsun.
(684 puan) tarafından
Evet temmuzun 28 de başladım adetimin 3 günüydü o günden beri kullan bırak yapiuorum mesela hapim dün akşam bitti şimdi haftaya cumaya kadar adet olucam cuma günü tekrar baslıcam hapa hapı bırakıp 7 gün ara veriyosun 8 gün tekrar başlıyorsun ama benim anlamadığım bı konu var 7 gün ara verdiğimiz de korunmamiz lazım mı ? Ben nolur nolmaz diye o sıra ilişkide korunuyoruz devamlı birde hapa yeni başladığım 2-3 gün korunuyoruz
0 oy
(1,303 puan) tarafından
Yasmin 250. Ondan önce emzirenler için cerazette 170 civarı
(299 puan) tarafından
Cezarettede 210 olmuş.
(1,303 puan) tarafından
2 ay önce demeyi unuttum. :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Rtyww (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy