0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Eşimle severek evlendik nişanlı iken sürekli çok heyecanlı konuşurduk aşkla güzel sözler söylerdi bana şimdi ise ağzımızdan iki laf zor çıkıyor sürekli bir tartisma içerisinde sizde nasıl neden böyle oluyor evlenince 

30 Cevaplar

+3 oy
(1,069 puan) tarafından
Yok olan aşk değil 

Saygı bitince herşey bitiyor ne yazık ki.
(997 puan) tarafından
Bunu +larım çünkü 12 senedir hâlâ daha ilk gün ki gibi ❤️
(997 puan) tarafından
Kapıda hâlâ daha dört gözle beklerim gelmesini
(1,069 puan) tarafından
Maşallah Rabbim kem gözlerden korusun.

Ben buna inanır bunu söylerim hep.
(1,069 puan) tarafından
Yiaaa ne kadar güzel ☺️♥️
-Reklam-
0 oy
(6,228 puan) tarafından

Olmuyor yaaa vallahi ben hala sanki ilk günkü gibi seviyorum <3 hala heyecanlanirim aramızdaki tuttkuda aynı şekilde hiç düşmüyor bence bu kafa yapısıyla alakalı biz eşimle çok uyumlu bir çiftiz mesela saatlerce konuşsun dinlerim aynı heyecan aynı tutkuyla

(278 puan) tarafından
Yanında degil çünkü uzakta oyuzden öyle düşünüyorsun bende eşimle uzakta iyiyim yanynaa gelince kedi köpek gibiyiz
(9,626 puan) tarafından
Bacım niye öyle diyosun herkes kedi köpek olmuyo biz yapışık ikiz gibiyiz aynı esmayla eşi gibiyiz yani aşk tutku ve şehvet olarak  :D tabi onun durumu farklı Rabbim kavuştursun inşallah bian önce  ❤️ ama bizde öyleyiz 7 sene olucak hayatımda 6 senedir evliyiz ellerinden öper 2+1 çocuğum var hala evliligimizin ilk senesi gibiyiz çünkü bizde nisanliyken kedi köpek gibiydik  9 ay nişanlı kaldık o 9 ay içinde bizi görseydin bunlar evlenemez evlense senesine boşanır gecinemezler birbirlerini yerler derdin çünkü görenler öyle diyodu  :D ama cok şükür tam tersi oldu Rabbim herkese huzur mutluluk versin inşallah sevgi saygı cok önemli
(6,228 puan) tarafından
Sonuçta bu adam hep uzakta değildi 1 sene Nişanlilik 1 sene sevgililik 2 bucuk senede evlilik de yanımdaydı bu surectede oyleydik
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ailelerden kaynaklanan durur varsa anne baba görümce vesaire bunlar çok yıpratıyor evliliğe zarar veriyor malesf  bnm fikrim bu.  Ben Eşimin ailesi ile tartışıyordum  sürekli uzaklaşrdı benden 2 aydır ailesi ile konuşmuyor m düşünmüyorum da aramiz maşallah iyi .
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Hayatın olağan akisi böyle. Bı şeye ilk sahip olduğun zaman çok kıymetli olur. Ama Zamanla eski kıymeti kalmaz. 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bende az önce tartıştım göz teması bile kurmuyor adam benle 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Biz altı yıllık evliyiz bizde biten birşey yok önemli olan düzgün iletişim kurmak 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben eşimi 6 yıl oldu hala heyecanla beklerim eve gelsin diye çok seviyorum onu bence bu aranızdaki bireylerin bitmesinden kaynaklı olabilir 
0 oy
tarafından

Ne kadar oldu evleneli 

İlk zamanlar oluyor böyle sevgin yada sevgisi bitmiş gibi saniyorsun ama evliliğe alışma süresi oluyor o genelde dış etkenlerde var tabi 
0 oy
tarafından
Valla bende değişen bişi yok.

Eşimin işten gelmesini dört gözle bekliyorum
tarafından
valla bende gelsinde su cocugu alsin ustimden diye:)) gozlerim.5tane bekliyim
tarafından
5 tane mi
tarafından
4gözle derler ya ben 5gözle bekliyorum demek istedim 5coxukmu tovbe:)
tarafından
Haha pardon☺️
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Gayet normal her gün aynı evin icerisindesin o heyecan kalmıyor zamanla her şey tükeniyor saygı en önemlisi onu yitirmemek önemli olan 
0 oy
tarafından
Kim demiş evlenince aşkın bittiğini biz bir birimizə bitmisiz gerisi yalan 2 senemiz olucak yakında ama eşim ilk odaya girdiyində hissetdiyim heyecanı sevgiyi hala aynı hissediyorum kapıda yolunu heyecanla bekliyorum olurum ben ona çok seviyorum gün geçtikçe daha çok bağlanıyorum Rabbim hər kəsin sevgisini huzurunu daim etsin inşaallah 
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Biz eski heyacanımızı özlediğimiz zaman yada monotanlaştıgımız zaman tahammülsüzleşip hemen kavga ederiz :D 1 hafta görüşmeyiz sonra özleyip barışıriz 

0 oy
tarafından
4 yılık evlym ilk gün ki gibi 4 yilikta sevglim 8 yılık iliski eşimin attığı mesajlari atsam ooo insanla alakalı bir şey bnce 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ay bu postu görünce sevindim bizdede aynı problem var çünkü eskiden ne güzeldi sanki enerjimizi kaybettik bu durum beni çok üzüyor 
0 oy
(258 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İlk olarak bencil insanlarda kaybetme korkusu  gidiyo, ikincisi sevgi bitti mi konuşacak bişey de kalmiyo saygisizlik arttıkça tahammül seviyesi de azaliyo. 
0 oy
(933 puan) tarafından

Mesela iPhone 15 aldın dimi ilkten çok istiyordun aldın birkaç ay üstüne titrersin  sonra hevesini alırsın normale dönersin aşkta evlilikte böyle birsey işte alışırsın onda ki cevhere  eskisi gibi çekici gelmez:D

(249 puan) tarafından
Aynı ben kız hevesle alırım birşeyi sonra önemi olmaz
0 oy
tarafından
Aşk bitmiyor aradaki saygıyı yitiriyor insanlar saygı bitince sevgi de tamamen elden gidiyor yoksa evlilik aşkı bitirmiyor çok yanlış bir algı daha çok evlilik aşkı güçlendiriyor kurtuluş gibi düşün 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla karşılıklı saygı varsa o sevgi hep var 10 yıldır evliyim 13 yılımız geçti hala birbirimize aşkla bakar aşkla konuşuruz 
0 oy
tarafından
İki kişi arasında saygı bitince bütün herşey de saygıyla birlikte yok oluyor sanırım. Şükür hala ilk günkü gibiyiz. 
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Araya maddi imkansizliklar giriyor, cocuklar giriyor ama ask bitmiyor aslinda yerini sevgiye bırakıyor. Ama arada yasadiginiz sorunlar ve o an ki davranislariniz size aski bitmis gibi gosteriyor halbuki oyle birsey yok.. birbiriji gerçekten seven 2 insan evlenince daha da cok baglaniyor.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 599 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 159 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 561 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,101 göst.
21 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤MUALLİME❤ (3,136 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı