0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ilk defa böyle bisey yasıyorum çok afedersiniz ilişki olmadı yani o esnada sağ tarafimda sanki bir cisim var sağ nasıl o kadar ağrıdi ki neden böyle bisey oldu sizce. Dün sordumda bu soruyu birşey eklemek istiyorum sag kasığımda sanki bir parca vardı gibi his oldu elimle tuttum sanki gidip geliyordu 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu olmussun
(467 puan) tarafından
Enfeksiyon sürekli oluyor ama hiç böyle birşey olmadı bu zamana kadar
tarafından
Tamam işte enfeksiyonun dahada yükseldi demekki.
Bendede olmuştu bir kere sanki bıçak saplaniyo gibi. Nefesim kesilmişti.
Hemşire arkadaşım enfeksiyondan oluyo dedi .idrar verdim gerçektende enfeksiyon cikti
-Reklam-
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Buraya sormak yerine bi doktora mı gitseniz ? ya özelinizi burda neden paylaşıyosunz. 
(467 puan) tarafından
Burda herseyini açık saçık paylaşan insanlar varken bana mı yazıyorsunuz bunu? Bu platformu kullanmıyorum bile ara sıra bakıp çıkıyorum yazmamın sebebi korktum ve başına böyle bisey gelen olmuşmu diye soruyorum. Posta girip bakmazsınız olur biter
(259 puan) tarafından
Bak ne kadar enfeksiyondan yazan oldu. Doktora şimdi gidecek halı olmayabilir en azından başına gelen var mı diye sormuş. O kadar terbiyesiz şeyler varken buna niye takiliyosunuz anlayamıyorum. Buraya okadar özelini yazan var doğrudur veya değildir madem okadar rahatsız oluyorsunuz kullanmayın
0 oy
(990 puan) tarafından
Ben her ay yumurtlama günümde o acıyı çekerdim 

Yumurtlama ağrısı olabilir seninki de 
(467 puan) tarafından
Bilmiyorum ama sanki elimle tuttum bisey vardı gibi ilk kez böyle bisey başıma geldi resmen kasigimin orda sanki bisey gidip geliyordu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 393 göst.
2 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Nisa17 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 600 göst.
0 oy
1 cevap 329 göst.
7 Kasım 2018 Diğer kategorisinde gülşahhh (11 puan) tarafından soruldu