0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde (1,106 puan) tarafından
Kızlar ağrıyan dişim içe gömük değil dişte ağrımıyor aslında dişin üstündeki et ağrıyor ve iki damak üst üste gelince ağrı yapıyor çekerler diye düşünüyorum da bu çekmeden sonra çok ağrı yaşanıyor mu kızlar bide dişim görünüyor dikiş falan atarlar mı? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
İki 20liği de çektirdim birinde kökü derindeydi mecbur ufak operasyon oldu dikiş filan atıldı. 1 ay ağrısını çekmiştim. Çekildi 1 hafta dikişler ağrıdı, dikişleri aldırdım 2 haftada diş çekildiği için damakta travma oldu onun ağrısını çektim. Tam ağrılarım geçti dedim 2 hafta sonra diğer 20lik dişim ağrımaya başladı. Onda dikiş filan yoktu. Normal diş çeker gibi kökü derin değildi. Uyuşturdu çekti dişin uyuşması işe toplam 4 dakika sürdü. Ama üzerinde et var diyorsun eğer tamamen kapladıysa dişini etini kesme olasılıkları yüksek. Ama eğer et parça şeklinde yağ şeklinde ise eti kenara itip dişi normal diş çeker gibi çekerler büyük ihtimal canım 
-Reklam-
0 oy
(1,275 puan) tarafından
3 sene çektim o 20 dış ağrısı kulaklarıma vurdu enfeksiyon dan ağzım kitlendi 5 gün pipetle beslendim  antibiyotik kullandıktan sonra çekildi yeniden doğmuş gibiyim postunu okudum aklıma geldi pandemiydi bide ay çok kötüydü . Acısı yok zaten uyuşturuyor o bölgeyi hiç hissetmiyor sun
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Ben çektim benim bir sorun olmadı. Erken çektirmiştim. Sürekli kanıyordi. İçi dolu etti. Ağrı yoktu ama rahatsız oluyordum. Doktor çektirmek istemedi başta. Ama çektirirken çok şanslısın dedi bir dk sürmedi çekmesi.
0 oy
tarafından
Kökü derindeyse atıyorlar dikiş. Normalden biraz uzun sürüyor. 
0 oy
(2,759 puan) tarafından
Senin ağrı eşiğine bağlı biraz. Ben dış cektirdikten sonra ağrı kesici falan asla kullanmam. 7 8 saat ağrısı ağır ağrısı olur sonra geçer. 
0 oy
(18 puan) tarafından
Korkutup aman çok ağrıyor demenin hiç alemi yok ben ameliyat ettirerek çektirdim iki tane de dikişim vardı , ama dişin ağrısının yanında çektirmenin ağrısınınn adı bile geçmez hiç düşünme çektir bence

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 142 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim500 (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Maviş annesi (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
9 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrtbed (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (213 puan) tarafından soruldu

384,652 soru

11,506,612 cevap

35,159 kullanıcı

...