0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (9,009 puan) tarafından
Günaydın kizlar 2 oğlum var 19 aylık ve 3.5 yaş. Biz geçen yıl tüm kışı hasta geçirdik sürekli ilaç antibiyotik kullandık bu yıl kışa girmeden önlem almak istiyorum takviye bişeyler kullanayım derken imunol şurup denk geldi kullan var mı yada önereceğiniz başka bir şey 

4 Cevaplar

0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bende almak istiyorum kızım kreşede gidiyo 3 gün gidiyo 4.gün hasta haftayı tamamlıyamıyoruz. Bu şurup trendyolda da var yorumlar çok iyi ama ben yinede Bi doktora danışıp öyle almak istiyorum
(9,009 puan) tarafından
Ben Trendyol yorumlarıni okudum bı kaç eczaciya sordum aldım bakalım. Doktor şunu kullan bunu kullan.asla demiyo
(1,567 puan) tarafından
İnşallah işe yarar
(9,009 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
bir sise icirdim ama cok bir yarar gormedim.. baskalarini da kullandim acikcasi hastaliga engel birseye denk gelemedim
(9,009 puan) tarafından
Hastalığı engellicek tabii ki bişey yok ama hasta olunca mesela hafif atlatsin biz serum iğne yemeden düzelemiyoruz. Hele büyük oğlum korona bebesi dışarı çok fazla çıkamadı kuvozde kaldı falan bağışıklığı çok düşük şimdi bile dışarı çıksak hemen burnu akmaya başlar hasta olunca 10 günden aşağı iyileşmez. Oda çok yıpranıyor bizde
tarafından
evt biliyorum bende de var aynisindan.. sarimsak bal limon karisimini dene hastayken hergun bagisiklik guclendiriyormus
0 oy
(8,328 puan) tarafından
3 gündür kullanıyorum canım eczacımız önerdi.
(9,009 puan) tarafından
İnşallah güçlenir biraz bağışıklıklari
0 oy
(3,678 puan) tarafından
Geçen yıldan beri kullanıyoruz yaz haricinde . Doktoru tavsiye etmişti kızıma ama hala çabuk hastalanıyor okula başladığı için. 
(9,009 puan) tarafından
Biz daha okula kreşe gitmiyoruz evde hastalaniyoruz
(3,678 puan) tarafından
Geniz eti var mı çocuğunuzda
(9,009 puan) tarafından
Hayır yok ama çok sık hastalandığı için Dr. Şey sormuştu kuvozde kaldı mı bu çocuk diye doğduğunda 16 gün kuvozde kaldi birde kovid dönemiydi hatta başlangıç zamanıydı hiç dışarı çıkamadık o yüzden bağışıklığı düşük kaldı diye düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 90 göst.
12 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ekennnnn (2,562 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
28 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,373 puan) tarafından soruldu

380,258 soru

11,385,038 cevap

34,884 kullanıcı

...