0 oy
92 göst.
Aile kategorisinde (164 puan) tarafından
2 yaşinda tek çocuk   evde idare ettim smdiye kdr evt disari cikartiyorum ama ev işi yemek oğluma yetemiyorum sanki bu gün markete gittim o kdr ağladiki evin yolunq dönüjce ilk defa bu şekilde davrandi mecburdum eve dönmeye ymk yapmam lazimdi eşim isten gelmişti çok üzüldum o kadra ağlamasina 2 3 çocuklu anneler nasil idare ediyorsunuz allah yardimcinuz olsun 

3 Cevaplar

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ağlaya ağlaya geliyoruz eğer eve gideceksek gitmek zorundaysak onların ağlaması hiç biseyi degistirmiyo sona koz olarak kullanıyorlar asla taviz vermem keyfi aglamalarina
(164 puan) tarafından
Evet tabikide değistirmiyir cünki mecburum
Ama çok ağlayinca da  yetemedigimi saniyorum
Yemek yaparken vs  gelip oynamak istiyor benimle bekle oglum hemen gelicem diyince ağlayama başliyor
(1,219 puan) tarafından
Yok canım asla vicdan yaptırma kendine kimse senden iyi bakamaz senden daha fazla yetemez boşver ilerde bunları hatirlamayacakalr bile umarım anne babasını seven sayab evlatlar olurlar
(164 puan) tarafından
İnslahhhhh önce allaha sonra bizze hayirli bir evlat olsunlar
(1,219 puan) tarafından
İnşallah canım bende ikitane ikiside erkek azıcık disiplin bıraksam neler yapiyolar cidden yüz vermeye gelmiyo gelip vuruyorlar bile ben disiplinli olmayı tercih ediyorum bı okdarda seviyorum tabikide
-Reklam-
0 oy
(11,073 puan) tarafından
Eşin işten gelmişse niye o yapmadı alışverişi? Ya da çocuk niye evde onunla kalmadı? Çocuk bu ağlar her istediği istediği an olmayabilir. Yetemiyorum diyosun da bence yetemiyo değilsin sadece, çok yük var üstünde. 

3 çocuk idare etmek zor bazen krizler geçiriyo insan :) sağolasın amin senin de Allah yardımcın olsun 
(164 puan) tarafından
Amin bnm eşim biraz nankör illa o ymk olacak hergun yapsan bir gun yapmasan aç kaldik der
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Canım saatlerce diasrda dursakta eve gelince agliyo çocuk bu. İki oğlum var hergun disardayiz bazen Kendi ister bazen zorll sokarım eve illaki bisyeler yarım yad eksik kalacak üzülme 
(164 puan) tarafından
Benim eşim geri kafali biraz illa o ymk olacak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 64 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir Anonim (275 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 978 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Doubletrouble (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (768 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (235 puan) tarafından soruldu

379,659 soru

11,365,025 cevap

34,841 kullanıcı