0 oy
47 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar depremde evimin taban fayanslari söküldü zaten 14 senelik fayans banyo hem duvar (oranin duvarı da çok kotu durumda) hem taban tuvalet taban mutfak taban yapılacak ( 14 senelik bn evlenmeden seneler önce yapılmış )mutfak ve tuvalet duvar sağlam ama hiç hoşuma gitmiyor değiştirmek yenisini alırsak da baya maliyetli oluyor bı öneriniz var mı yeri değiştirecez ama duvarlar da hiç hoşuma gitmiyor ne yapabilirim fayansi boyasam geri boya akar mı ya da üstüne yapabileceğimiz bişe var mı 

1 cevap

0 oy
(7,256 puan) tarafından
İyi vernik yapınca bisey olmuyomus ama bakımı zor olur sık sık günlük temizlemek gerekir bi leke olsa cif falan kullansan belki soyulur tel değince direk cikiyo zaten 
(136 puan) tarafından
Aslında bn mutfakta duvarda fayans istemiyorum normal duvar bnm istedigim ama bnden önce yapılmış ve degistirmeme izin vermezler (14 senelik ama hala yeni diyorlar depremde sokulmeseydi taban i bile yaptırmayacakalrdi ) dediğini arastirscam cnm inşallah soyulma yapmaz
(7,256 puan) tarafından
Valla canım benim mutfakda duvar 3 sene önce evlenirken kayinbabam her yeri yaptırdı mutfak duvarari da fayans olsun dedim kabuletmedi ev onun diye bişey de diyemedim keşke fayans olsa girdik gireli badana yapılmadı silsem ne kadar silebilirim boyayı istediğim gibi tertemiz olmuyo fayans olsaydı ayda bi kere silerdim ter temiz olurdu
(136 puan) tarafından
Cnm bnmki de 13 senelik değiştirmeye kalksam çok para depremde ( bn Hatay'da oturuyorum) bütün yaban fayanslarim  söküldü bı tek mutfak duvar fayamsim durdu ama çok eski rengi faln hiç hoşuma gitmiyor
-Reklam-

İlgili bir soru bulunamadı

381,782 soru

11,429,596 cevap

34,989 kullanıcı

...