0 oy
38 göst.
Diğer kategorisinde (686 puan) tarafından
6 aylik daha dişleri çıkmadı birkacgundur huy edindi isiriyor geri çekmeye çalışınca da salmiyor çok canımı acıtıyor bunun bir çözümü var mi dişi çıkınca düşünemiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(1,125 puan) tarafından
Bizde aynı durumdayz 5.5 aylık 
(686 puan) tarafından
Kız çok fena yerimden hopluyorum resmen acidan bağırmak istiyorum korkmasın diye sıkıyorum kendimi
(1,125 puan) tarafından
Dişi olsa koparır yani o kadar sıkıyo bide uzatarak cekiyo ve asla birakmiyo gülüyo
-Reklam-
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Oyun yapıyor asla umursama geri çekmeye çalışma tepki vermezsen bir süre sonra vazgeçer 
(686 puan) tarafından
İstemsizce çekiyorum bırakmıyor zaten hayir diyorum gidiklayip biraktiriyorum ara verip tekrar emziriyorum yine aynını yapıyor
(1,893 puan) tarafından
Gıdıklamakla daha da oyuna çevirmişsin. Biraz sabretmen gerek yüz ifadeni bozma ses tonunu da bozma ciddiyetini koru oyuna çevirirse hep yapar
0 oy
(7,053 puan) tarafından
Dışı çıkmadan bırak isirsin hevesi geçsin hoşuna gidecek bi tepki verme daha çok yapar muhtemelen dişleri kasiniyo zaten 
(686 puan) tarafından
Ciksada rahatlasın diyecem de 2 yaşına kadar uzuyor bu süreç ilk isirmada istemsiz çekiyorum zaten bırakmıyor alışınca acısına ses etmiyorum bende
0 oy
(527 puan) tarafından
Canım tepki verme sen ugrastikca oyun zannediyor daha da ısırıyor. Başka şeyler söylüyorum unutturmaya çalışıyorum.  Bı kere tepki verdiysen napcak diye ona bakıyor :)
0 oy
tarafından
Benim kide öyle ben poyraz ısırma diyorum sert bakıyorum gülüyor oda ağzını açıyor unuttu gibi ama bu sıra yapmıyor
0 oy
tarafından
Valla canım bizde 4 aylığız are ara sıkıyor damagı ile açıyor gerçekten napıyonnnnn ogluşşş diyomm gülüyır bizde meme ağzındayken dişi çıkıncı ne yaparım hiç bilmiyorum 

İlgili bir soru bulunamadı

380,299 soru

11,386,523 cevap

34,887 kullanıcı

...