0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Kızlar yaklaşık 3 buçuk yıldır aşırı sinirliyim ve tahammül edemiyorum hiçbirşeye bu durum ben doğum yaptıktan sonra başladı bi yandan çocuk stresi bi yandan eşimin çok değişip soğuk davranması ve ev işleri derken çok sinirli biri oldum ve çocuğumu da psikolojisini bozmaktan korkuyorum ona kötü örnek olmaktan korkuyorum bu yüzden psikiyatriden randevu aldım sadece ilaç tedavisi mi uyguluyorlar aslında çevremde ilaç kullananlar var ve sürekli uykuları geliyormuş günlük işlerini yapamaz evleriyle ilgilenmez olmuşlar ilaç hep uyutuyormuş öyle mi

5 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından
Evet psikiyatri ilaç tedavisi ile sorununu çözmeye çalışıyor ama sen psikoloğa gitsen de gene de ilaç tedavisi uygulanacak ama şöyle bir şey var her insan farklıdır ben de kullandım hiçbir şekilde o bahsedilenler gibi olmadım 
(1,337 puan) tarafından
Peki olumlu sonuç aldın mı rahatsızlığın ne durumda ve ilacı ne kadar süre kullandın
(351 puan) tarafından
Ben ilacı kendim kestim o zamanlar çalışıyordum hatta benim eleman sen bu ara bana hiç sinirlenmiyorsun demişti kgkgjgj
(1,337 puan) tarafından
Hahahaaa keşke bende sakinleşebilsem
(351 puan) tarafından
Sakinleesirsin bence iyi geldi bana oglum kaza gecirdikten sonra bende sorunlar baslamisti toparladim
(1,337 puan) tarafından
Geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet cnm benim tanidigmda kullandi ve uyumus kalmis cocuk aglamis duymamis sen sakin olmaya calis islere cok bindirme kendini ev isi insani sinir ediyor cik gez dolas cocugunla.kafa dagit
(1,337 puan) tarafından
Hadi ya tamam canım
tarafından
Bende sinirliyim bide 2 cocugum var bence.her anne sinirli
(1,337 puan) tarafından
Benimki eşim yüzünden çok ilgisiz buda beni sinir ediyor
tarafından
Benimde işkolik bi esim var. afedersin cinsellik bile yasamiyoruz 2 cocuk oldu sadece cocuk yapmak icin yanasir ama ben istemiyorum dedim
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Demir eksikliği ve vitamin eksikliği de sinir tahammülsüzlük yapar veya troid hormon seviyelerine baktırın önce. 

1 hafta 8 kilo verdim ama ne yemek yiyebiliyorum ne de su dedim psikiyatri polikliğine bir uğrayayım dr troid hormonlarına bir bakalım sonra ilaç başlarız dedi. Troid hormonlarım uçmuş sen böyle iyi dayanmışsın dedi. Yani bazı şeylerin sebebi biyolojik olabilir. 
(1,337 puan) tarafından
İnşallah benim basit bişi çıkar da şu sinirden kurtulurum geçmiş olsun sizede
(3,767 puan) tarafından
Siz bir baktırın kan değerlerinize sonra basit bir antidepresan başlar olmazsa. O bile rahatlatır. Çok geçmiş olsun
(1,337 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(2,146 puan) tarafından
Gideceksen özele gideceksin iyi duyulmuş birine yoksa hastanedekiler birşey yapmiyor
0 oy
tarafından
Canım öncelikle uyutma noktasına gelmesi için dozları yüksek oluyor, ailemde bir çok kişi psikolojik hap kullaniyor. Bir komşu ablam var oda sinirli agresif halı için gitti sakinleştirici vermiş doktor şuan daha iyi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
0 oy
12 cevap 222 göst.
+3 oy
46 cevap 994 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
65 cevap 1,408 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Su_0987 (5 puan) tarafından soruldu

381,178 soru