0 oy
166 göst.
Moda kategorisinde (86 puan) tarafından
Kızlar oldum olalı zayıf bir insanım yapık böyle bir türlü kilo alamıyorum boyum 1.74 kilom 45 insanlar sürekli zaten zayıftı çocuktan sonra iyice çökmüşsün falan diyor psikolojik olarak etkileniyorum haliyle giydiğim yakışmıyor gibi geliyor sanki bazen. Sizce nasıl kıyafetler tercih etmeliyim bol mu dar mı vs gibi

7 Cevaplar

0 oy
(520 puan) tarafından
Bol kıyafetler salaş kıyafetler tercih edebilirsin 
(86 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(8,906 puan) tarafından
Çok dar da değil bol da değil. Boru paça Pantalon hafif bol badiler sweatler
(86 puan) tarafından
Teşekkür ederimm
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Bende 170 56 kilo kız sen çok zayıfsin anaaam bna uzun bol elbise bide ikili takım elbiseler yakişyor öyle tercih etmelisin ama boyuna göre çok zayıfsin bende ince zayıfım vala
0 oy
(11,073 puan) tarafından
Dar giyim zayıfları daha zayıf kiloluları daha kilolu gösteriyor bence. Kendine uyacak bollukta giyinmelisin bence. Aşırı salaş olmasın içinde kaybolma ama hatlarını da belli etmesin yani
(86 puan) tarafından
Teşekkür ederimmm
0 oy
tarafından
O boya cidden baya zayifmissin.

Ben 176 boy 88 kg senin iki katın kilodayım. Bende kiloluyum ama boyum uzun olduğu için balık etli gibi duruyorum.

En zayıf halim 58 kiloydu artık dişlerim kaburgalarim öne cikiyodu . 

Bence sen cidden en az 10 kg al
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Geceleri bebe bisküvisi bal ceviz muz süt blenderden çek ye her gece uyumadan alırsın birde gnonun sıcak cikolatasida aldırıyor 
(86 puan) tarafından
Kronik rahatsızlığım var canım ya bilmeden çok zayıfsın diye yazıyor herkez ama gene de yapıp yicem teşekkür ederim
(1,062 puan) tarafından
Arkadaşım da 45 kilo boy 168 bu tarifle kilo aldı 1 ayda 3 kilo aldı ama her gece uyumadan yedi
0 oy
tarafından
160 boy

36 kilo el sallıyorum 
(86 puan) tarafından
Yalnız değilim bari
tarafından
Burda iko var o da zayıf feyzos var burda oda zayıf
(86 puan) tarafından
Oh oh baya kalabalıkmışık kkskskjsj

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 42 göst.
13 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabia_68 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 868 göst.
2 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
0 oy
4 cevap 185 göst.

379,626 soru

11,364,252 cevap

34,841 kullanıcı

...