0 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Kızlar oğlum 23 aylık normalde gündüz uykuları düzenlidir gece de 9 buçuk 10 arasi uyurdu ama şuan ne gündüz uyumak istiyor ne gece kafayı yicem iki ay sonra işe başlayacağım ve 24 saat nöbet tutacağım en azından uykusunu kendi başına uyuyor diyordum şuan onu da yapmıyor nedendir sizce iki yaş atağı mı bu aylardaki cocuklarda oluyor mu bu 

4 Cevaplar

0 oy
(2,146 puan) tarafından
Malesef 2 yaş sendromu. Benim oğlumda aynı gündüz uyumuyor kiyamet kopuyor gündüz uyumadigi için gece zorlanmadan uyuyor
(19 puan) tarafından
Gündüz uykusunu bırakır diye korkuyorum birde gündüz uyumayinca gece sürekli uyanıyor
(2,146 puan) tarafından
Haklısın gündüz uykusu bizim içinde iyi olur en azından birazda olsa dinlenebiliyoruz veya yemekdi ev işi hallediyoruz. Evet uyumadiklari zaman gece çok uyanma oluyor ben bir kere aa gündüz uyumadı gece kesintisiz uyur asla öyle olmadı çok zorlandı.
(2,146 puan) tarafından
Parka götürmeni tavsiye ederim ben öyle yapıyorum parktan sonra hemen uyuyor en azından çok zorlamıyor.
(19 puan) tarafından
Öyle yapıyorum yine de inatlasiyor ama yorgun olunca uzun sürmüyor inadı en azından teşekkür ederim yorumlarınız için
-Reklam-
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Benim küçük de 2 yaşında 1 aydır falan belki daha fazla olmuştur, bozuldu uyku düzeni. Bi yerinin ağrımadığından eminsen atak olabilir ama kısa sürmüyor bu ataklar bilgine
0 oy
(4,318 puan) tarafından
Canim benim bebegimde 23 aylik. Bizimde duzenliydi uykusu gunduz vaktinda uyurdu gece de 9 gibi. 

Ama son 1 aydir beni cok zorluyo. Sadece sabah 7 de kalktiysa daha kolay uyuyo. 7:30 u gecince oglen ve aksam cok direniyo. Bi de ben oglen uykusundan ve aksam uykusundan once parka sokaga falan cikarip yurutuyorum. 

Sana tavsiyem sabah 7 de kaldir ve oglen uykusunu 2 saatten fazla uyutma.

Bende 2 ay sonra ise baslayacagim. Bebegine kim bakacak.
(19 puan) tarafından
Kim bakacak belli değil ya eşimle dönüşümlü bakicaz çünkü oda nöbet usulü çalışıyor ya da aileden birileri gelicek bakıcıya veremiyorum 24 saat olacağı için güvenemiyorum napacagimi bilmiyorum açıkçası cevabın için teşekkür ederim erken kaldırmayı deneyeyim umarım işe yarar
(4,318 puan) tarafından
Rica ederim canim. Ben krese verecegim. Tabi ben sadece gunduz calisiyorum. Senim gece olması da sıkıntı bakici da 24 saat bakmaz heralde. Allah yardimcin olsun.
Sana tavsiyem yarim gunde olsa krese ver enerjisini atsin yorulsun.
(19 puan) tarafından
Çok agliyorlarmis daha küçük oldukları için kreşte ilerde de okulla araları pek iyi olmuyormuş diye okudum bir yerde ama dediğin gibi yarim gün kreş ya da oyun grubu gibi birşey olabilir
0 oy
(2,474 puan) tarafından
2 yaş sendromu 21 aylık olacak bizdede aynı durum uykuya direniyor bugün hiç uyutmadım mesela ve bana aşırı düşkün oldu babasına bile gitmiyor bana yapışıyor ne zaman bitecek bu sendrom ben şimdiden yoruldum
(19 puan) tarafından
Bana düşkünlüğü aynı onda bir değişiklik yok ama herşeyi ben yapicam olayı ve inat var çok bizde herşeye ağlıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
13 Mart 2024 Aile kategorisinde Minikcikiletaaa (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
1 Nisan 2022 Aile kategorisinde 12345678 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 389 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde _sema_ (1,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.