0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oğlum sübyan kursuna gidiyor ve öğretmende sağolsun velilerle çocuklara maket ödevi vermiş oğlumda renkli boyadı ben renkli istiyorum dedi tek renk yapanlar olmuş siritmis mi ya bende tabanı yapıştıricagim yerde kenarları yapıştırdım kötü durunca camilerdeki gibi kıbleyi gösteren haki görünümlü bişey yapayım dedim komik olmuş mu :))) vallahi ilk kez yapıyorum :)))

image

image

10 Cevaplar

0 oy
(1,745 puan) tarafından

Camiden başka herşeye benzemiş :D

tarafından
Kız tövbe :)) napim oğlum dinlemedi ki :)) hep renkli boyalarla çizmis ben gelene kadar bende tabi mecbur düzeltmek için tamamını yapktırdım
(1,745 puan) tarafından
Kız napim oraya cami diye yazmasan evirir çevirir bu ne derdim :))) ama minnacık bebe yapmış işte mimar Sinan gibi cami dikecek hali yok ❤️❤️
tarafından
Hahaha kız maket hazırdı biz boyadık inan ki bende yapıştirana kadar 50 defa evirip çevirdim oradaki kareye bile zor oturttum düşün:)))
(1,745 puan) tarafından
Onada şükür canım yapmış minnoş:))) tasirmadan yapmış :))❤️
-Reklam-
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Kaleye benzemiş :)))
tarafından
Kız oğlum asla dinlemiyor ki ben oturana kadar heryerini çizmis bende silince kötü duracak diye boyattim
(7,458 puan) tarafından
İyi yapmışsın :)
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Gayet güzel olmuş bence illa tıpa tıp cami olmasına gerek yok böyle şeyleri çocukların hayal gücüne bırakmak lazım bence. Olmamış deyip bozarsak çocuğu soğuturuz. 
tarafından
Kız oğlum zar xor boyama yapıyor gün içindede çok yapıyorlar ya çocuk yaparken artık bayiyor bende bişey değince ben yoruldum sıkıldım çok yaptık işte ben şu renk seviyorum değince bişey diyemiyorum dediğin gibi soğutmak istemiyorm :)))
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Ev ödevlerinin bu yaşlarda verilme amacının çocuğun anne babayla ailesiyle kaliteli vakit geçirmesi için olduğunu öğrenince bu sene bence gayet de güzel olmuş diye düşünüyorum. Hiç kasma
tarafından
Ay teşekkür ederim cnm valla herkes atmış benimkide gayet iyi :))
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Hiç de komik olmamış mükemmel olmuş hatta :) başkalarının nasıl yaptığını boşver, çocuğunun yaptığı en güzeli :) 
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş ellerine sağlık;)
0 oy
(2,914 puan) tarafından

Sen değil ama çocuğun yapacaktı:D

0 oy
(9,117 puan) tarafından
Cami marketi diye okudum. O ne ki diye girdim posta sjsjsj
0 oy
tarafından

Bizde yapmıştık geçen send<3

0 oy
tarafından
Canım makatım diye okumam peki tövbe tövbe  :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 222 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (2,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 337 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,942 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 331 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Suzanne34 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.