0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde (201 puan) tarafından
Kızlar linç etmenizi istemiyorum birşey sorucam sadece 

Benim 2. Yaşına giricek bir oğlum var Kasım da inşallah

Ben 5 ay önce doğum yaptım 2. Oğluma 4 gün küvezde kaldı vefat etti tabiki hala acısı dün gibi var ama yanımda olan bir oğlum daha var sonuçta ona her şeyin en iyisini en güzelini yapmak istiyorum ama senesi dolmadı biliyorum 5 ay oldu şimdi oğluma doğum günü yaparsam ayıp olur mu bende genç anneyim yaşım 19 özeniyorum bende kendime doğum günleri yapardım ama artık yapmak istemiyorum kendime çünkü ben 4 Mayıs doğumluyum 2. Oğlumda 8 Mayıs'ta doğmuştu 11 Mayıs da vefat edince artık kendime asla yapmam ama oğluma yapmak istiyorum yani demek istediğim lütfen linç etmeyin yapsam ayıp olur mu yoksa yapmamalımıyım 

6 Cevaplar

0 oy
(1,934 puan) tarafından
Tercih meselesi. Ben yapamazdım. 
(201 puan) tarafından
Benim içimden de gelmiyor ama oğlumun hiç birşeyini eksik yapmak istemiyorum hep mutlu olsun istiyorum anı hatıra kalsın istiyorum :(
-Reklam-
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Yok canim niye ayip olsun. Bi pasta alir kendi aranizda kutlarsiniz. Resim falan cekilirsiniz ani kalir. Oyle buyuk biseye de gerek yok. 

Basin sagolsun. 

Yasinda cok kucukmus kucuk mu evlendin
(201 puan) tarafından
Bende bu şekil düşünüyorum sonuçta artık benim meleğim de orda mutlu en güzel yerinde bizleri bekliyor elimden onun için dua edip mutlu olmam gerekir yanımda olan oğlum içinde güçlü durmak zorundayım her zaman onu mutlu etmek istiyorum anı hatıra kalsın istiyorum (16 yaşında evlendim ve erken doğumlar yaptım her ikisinde de )
(4,247 puan) tarafından
Yani evet yasadiginiz durum cok zor.
Ama bunlara sebep bu bebeginiz degil ki yasananlardan haberi bile yok.
Bu arada benim bebegim de 2 yasina girecek ve cevremizde dogum gunleri olunca kendisinin de olmasini istiyo. Hani kucuk ne anlar falan diyenlere takilmayin. Bi kac balon bi pasta yeterli mutlu olmasi icin.
Ahh canim cok kucuk evlenmissin cocuk yasta anne olup neler yasamissin Allah yardimcin olsun.
(201 puan) tarafından
Evet küçük yaşta evlendim kendim istiyrek Allah'ıma bin şükürler olsun eşim benim bu hayattaki herşeyim küçük anne olmak da bana göre çok güzel geziyoruz oyunlar oynuyoruz yaşadığım okdr çok şey var ki herşeye hamdolsun diyorum
0 oy
(868 puan) tarafından
Bence ayıp olmaz hayat devam ediyo çok şükür 1 tane sağlıklı evladın var hem düğün değil dernek değil doğum günü niye ayıp olsun ki. Kimsenin de ayıplamaya hakkı yok
(201 puan) tarafından
Düşünceniz için teşekkür ederim Çok şükür oğlum benim bu hayattaki herşeyim sonuçta onun için herşeyi yapmak istiyorum bilemedim ayıp olur mu olmaz mı daha yeni sonuçta ama oğluma da bir hatıra kalsın isterim bir yandan
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Canım biri bişey der canın sıkılır 3 yaşını kutla benim fikrim bu tabii ben olsam sadece resim falan çekinirdim kendi aramda 2 yaşı zaten hatırlamaz sen bilirsin yinede ben olsam kutlamam 
0 oy
tarafından
Çalgılı çengili dğeil aile arasında doğum gününü kutlardım. Başın sağolsun bu arada. Hayat devam ediyor, etmeli. Senin 1 evladın daha var öbürünün acısı ayrı bunun mutlulugu ayrı. Yani benm düşüncem bu yönde. Hem sana da moral olur
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Çok zor bir durum basın sağolsun. Ama biz anneyiz. İçin kan ağlasa da diğer oğlun için en iyisini yapmalısın bence de. Küçük bir pasta bikac balon belki çok yakın akrabalar dede neneler olabilir. Maksat diğer oğluna bir hatıra kalması. Kendi doğum günümü kutlayamazdim ama heralde. İnşallah cennette bulusursunuz canim
(201 puan) tarafından
Allah razı olsun bende sizin gibi düşünüyorum cennete olan oğlum için şuan elimden hiç birşey gelmez dua etmekten başka ama sağlıklı yanımda olan oğlum için gelebilir evlatlarımızı mutlu etmiceksek niye anneyiz  ki inşallah ahirete de diğer oğlumuzla mutlu oluruz
(8,969 puan) tarafından
Rabbim daha güzel yerde sizi kavuştursun inşallah. Oğlunun da doğum günü kutlu olsun şimdiden. Nice güzel yaslar paşaya

İlgili bir soru bulunamadı

380,706 soru

11,398,504 cevap

34,922 kullanıcı

...