0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (10,784 puan) tarafından
Bir komşu var.merhaba merhaba.her zaman güler yüzlü olan merhaba diyen benim.calisiyor.10 senelik komsuyuz.bu güne kadar ne geldik ne gittik.ne ondan böyle bir talep oldu ne benden.bir kere kapıdan evimi gormuslugu bile yok.ayni katta değiliz .evinin usutunde de değilim caprazdayim. Ama bu iki komşuya da özellikle yeni gelenlere,benden için burnu büyük havalı ,temizlik hastası filan demis.ne bur u buyuklugumu gördü bilmiyorum,hele temizlik hastasıni bile anlamıyorum ne temizlik sesimi duyar,ne kapıdan gormuslu var.kadinla merhaba merhaba nasılsınız iyiyim siz nasilsinizdan öte muhabbetim bile yok.aail muhabbet etmeyen göz süzen bir tarafini dönüp görmezden gelen odur insanları.Bana da yeni tasinan bir komşumuz artık dayanamayıp söyledi.senin hakkında böyle böyle konuşuyor bu kadın ama senin alakan bile yok bacım dedi. Şeytan diyor aksam kocasi varken çal.kapiyi sor.bir taraftan da söyleyen kadıncagiz ortaya çıkacak.bu konuşan kadın 2 kamsuyla baya küfürlü kavga etmiş bir kadın bulaştırmakta istemiyorum.

4 Cevaplar

+1 oy
(4,553 puan) tarafından
Aman canım boşver ne dese desinler sen kendini bildikten sonra o laf tasiyanda emin ol danadirins basilmistor gidip bide dedikodu eden o olur
(10,784 puan) tarafından
Lafı söyleyen komşu da gorusmuyor kadınla Daha taşınırken gelip merhaba demiş o arada soylemis
(4,553 puan) tarafından
Sen o arkadasada güvenme yinede canim devir değişti iyice
-Reklam-
0 oy
(211 puan) tarafından
Laf getiren hak etmiş. Git sor . Çok zorlamazsa söyleme gerieeni . Kimlere anlattığını iyi bilirsin de yeter 
(10,784 puan) tarafından
Neyimi gördü acaba
0 oy
tarafından
seni bilen biliyor demek ki bosver konussun dursun
(10,784 puan) tarafından
Deli mıdır nedir
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Ben o kadının böyle bişey bile söylediğini düşünmüyorum. O sana laf taşıyan kişiden uzak dur. Evine almaman gereken asıl kişi o.
(10,784 puan) tarafından
Yok dicek tıp o .zaten hep bu konuşmalarından dolayı kavga etti diğer komsularla
(2,678 puan) tarafından
Aman komşu kadar tehlikeli bisey yok. Hepsinden uzak durun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 207 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
0 oy
12 cevap 245 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Fato11 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy