0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Selam anneler 4 aylik hamileyim esim beni hiç tutmuyor yada sevgi belirtisi hissedemiyorum cok kez ayrılmayı düşünmüştük ama yapamadık dun görümce çıkıp geldi kursta hocalık yapıyordu ben okumam ben çalışmam diyor abim bana baksın diyo bu konuda esim beni hiç tutmuyor hep onu koruyor ben üzülmemeyi istiyorum sonuçta 4 aylk hamileyim gelmiş görümce diyor ki yengem ne yaparsa bu evde bende onu yaparım okumam çalışmam diyor fikir verebilirmisiniz 

2 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından
Bi gece de koynuna gir deseydin. Kardesi kariyla bir tutmak da ayri okuzluk. Gitsin anasi babasi baksin.
(7 puan) tarafından
Babası yok ama bana çok şey yapti beni hiç saymiyo bana hakaret ediyo esim onun yüzünden benle konusmuyo bile cocugum var diyorum beddua etmek istemiyorum ama zorlanıyorum bu konuda
(2,704 puan) tarafından
Yoksa yok babası. Allah uzun omur versin de her babasi sag olmayan yengesiyle yarisa girerse ben agzimi bozar gel koynuna da gir derim kocama da derim aynisini. Seni anan baban millete oyuncak ol diye dünyaya getirmedi herkes haddini bilecek bilmeyene bildireceksin
-Reklam-
0 oy
(864 puan) tarafından
Ailesi yok mu ? Bence olmaz ya biyerde olmasa biyerde anlaşmazlık çıkar hoş olmaz . 
(7 puan) tarafından
Babası vefat etmiş anlıyorum o konuda üstüme çok geliyo abisi beni tutmuyo çocuğuna bile bazen sahip çıkmıyor ne yapsam bilemiyorum

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 202 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hiramm01 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 156 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 285 göst.
0 oy
7 cevap 154 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu