0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Yarin 40 olcam dün muaynede 3cm acilma var dedi nisanim bugun ogleden sonra geldi bi kac kez daha geldi sanci yok ne zaman dogar tahmininiz boyle bi durum yaşıyan oldumu

11 Cevaplar

0 oy
(1,215 puan) tarafından
12 saat icinde dogumun gerceklesebilir
tarafından
Hadi insAllah burda nişandan gunler sonra doguran fln oluyo benim gunumde doldu 40 gecmesin yeter daha ‘:)
-Reklam-
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Hastanede msn şuan Allah kurtarsın 
tarafından
Yok evdeyim dun gittim pazartesiye kadar dogmazsa pazartesi sabah gel yatis verim dedi gunu geciyo riske atmiyalim kaka yapar fln sagol Allah rağzı olsun
(2,304 puan) tarafından
Anldm iyi evde olman ya bnde 3 cm le gittim bırakmadı lar bni bnmde haftam 40 Dı baya maf ettiler bni ya en son 7 cm oldu yine doğmadı baktılar olmdı gelmdi cocuk catım darmş bebeğim kakasını yutmuş acil sezaryana alndm 1 2 13 belki 14 saat sonra doğdu ya cok zor Du bnm icin
tarafından
Benimki yolladi iste sancin kanaman suyun fln olursa gel dedi olmazsa pzartesi ytis vercek
0 oy
tarafından
Şuan neredesin canım sen evdemi 
tarafından
Evet evdeyim
tarafından
Ay gitsen mi artık canım sen birisin sancım sıklaşincami gideceksin
tarafından
E sancim yok bebekde hareket ediyo simdi gitsem suni verirse ilkimde cektim bunda mumkun mertebe olcaksada az bi sanci cekim istiyorum :( 2 ysinda oglum var esim bakcak ama aklim onda ne kdar cabuk hizli o kadar iyi benim icin
tarafından
Haklısın canım benimde küçük çocuğum var  hamileyim evde sancım bastırınca gideceğim
0 oy
(203 puan) tarafından
Canım plates topu varmı yada ona benzer ben üstünde hareket ede ede yada yerleri siler gibi yapiyodum,kasılmalarım var di sürekli doktora gittim baktı alttan 3cm olmuştu.sonra sancılar vs gelmeye başladı birden 1saat olmadan çok şükür kendi sancımla doğurdum . hareketlen yada merdiven yürüyüş yap belki sancın gelir inşallah 
tarafından
Top yok dusa girdim bi yarimsaat once suyun altinda çömeldim kalktim biraz baskada yapmadim bi yandanda korkuyorum acikcasi hazir degilim dogumun baslamasina suniden korkuyorum :)
0 oy
(5,796 puan) tarafından
Benim 36. Haftada 3 cm vardı açıklık 40. Haftada doğum yaptım bir ay boyunca gerçekleşmedi doğum. Ama senin günün de dolmuş ara ara, sancın da oluyorsa Bir iki güne düzene girer sancılar başlar doğumun
tarafından
Benim 37+5 de ilk muayne ettiginde yoktu acilmam 38 de yapmadi 39+5 de artik bakalim dedi 3 olmus iste bakalim insAllah tez zamanda hayirlisiyla gecer buda
0 oy
(652 puan) tarafından
Benim 2cm açılmam vardı ertesi gün doğurdum sancım sıklaştıdayanamayınca gittim 5cm açılmış sonra sıcak suya gir dedi hemşire girdim baktı 7olmuş hemen doktor geldi doğurdum ama ben açılmam olsun diye evi süpürdüm yürüdüm artık bunalmıştım biran önce doğurmak istiyordum 
tarafından
Bende dun gitmeden mutfaga giristim buzdolabini bosalttim sildim baya yoruldum gittim muaynede 3cm cikti ardindan awm de dolstik biraz eve geldim belim kasiklarim makat kemigim fln acayip agriyodu ama bi saat fln surdu
gecti
(652 puan) tarafından
O zaman bol bol yürüyüş yap hurma ye açılması için uğraş ilk çocuğum suni sancıyla oldu çok zor oldu ikinci kendiliğinden açıldı nasıl doğurduğumu anlamadım korkmada bebeğin geldiğini anlarsın ben korktum evde doğururum diye gece acile gittim yine 2cmydi hemşire daha var boşuna gelmişsin sancın sıklaşırsa gel dedi rabbim bir avazda doğurmayı nasip etsin inşallah
tarafından
Benimde ikinci bu ilkim suniyle oldu acilmam sancim yoktu belime iğne batiyo gibi biseler oluyo simdi bakalim amin insAllah saolasin
0 oy
(613 puan) tarafından
Yarın akşama kadar yada pazartesi sabaha doğum yapmış olursun zannımca :) Allah bir avazda kurtarsın :) 
tarafından
Bende oyle tahmin ediyorum ama biyandanda belkide olmaz diyorum hayirlisi sagol Allah ragzi olsun
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Canım hurma ye,merdiven in çık .hatta ya Allah de doğum temizliği yap bir iki yeri .arkadan ılık bir duş .bak nasıl sancı tutuyor 
tarafından
İlk oglumda 20.haftada basladim hirmaya hic acilma olmadi hep 1 cm di kanama oldufa suni verdiler fln
Bunda hic yemedim yurumedim kendiliginden oldu bu saate merdiven inemem  de kalkip evi toplim biraz duşda aldim suyun altinda squat da yaptim bakalim daha yok bise:)
0 oy
tarafından
Hastanedeysen suni sancı verirler
tarafından
Yok degilim pazartesiye kdar dogmazsa suni vercek
tarafından
Hadi hayırlısı
0 oy
tarafından
Bugün yada sabah doğar hadi  taş catlasin  yarin  aksama dogru dogar bitmis artik saglikla AP kucagna
tarafından
Amin insAllah sagolasın
0 oy
(119,225 puan) tarafından
ben şimoşda dr 3 cm dedi ve gecesine dogurmustum allah bi avazda kurtarsin 
tarafından
Benim daha gelmedi nisanim da geldi bekliyom bakalim sagol Allah ragzi olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
0 oy
15 cevap 251 göst.