0 oy
585 göst.
Diğer kategorisinde (293 puan) tarafından
Eşim ben bakarım git demişti şimdi kayınvalidem ben ikisine de bakarım sizin evde ikiniz gidin baş başa diyor gitsem mi ya eşimle hiç baş başa vakit geçiremiyoruz ama çocukları da bırakmak haksızlık gibi geliyor. Bir gece sadece ne yapsam sizce. İş yerinin bir gecelik gezisi var onun için soruyorum

29 Cevaplar

0 oy
(213 puan) tarafından
Çocuklar çok küçük değilse bn olsam eşimle giderdim. Arada iyi gelir böyle şeyler. Anne olarak onlardan asla ayrılmaması gerektigine inandirildik o yüzden böyle oluyor. Ha sorsan iki çocuğundan bı kere bil ayrı kalmadım. Hep berbaedik ama mecbur gidilcekse ve babaanem gibi çok güvendiğim biri bakacaksa eşimi alır bı gecelik giderdim diye düşünüyorum 
-Reklam-
0 oy
(2,642 puan) tarafından
Sordugun kabahat git tabi 
(293 puan) tarafından
Annelik iç güdüsü işte bırakınca haksızlık olacak gibi hissediyorum ama gideceğim sanırım
0 oy
(303 puan) tarafından
Çocukların büyükse götür nolacak
(4,774 puan) tarafından
Kiz kadin gidip gelmistir bile.d.d
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Eşim bakacaksa giderim. Yoksa gitmem. 
0 oy
(1,305 puan) tarafından
Bakanın var ne güzel canım. Kayınvalideniz de anlayışlı biriymiş. Eğer gece durursa babanesiyle gidin tabi ki. Çok iyi gelir size de
0 oy
(13,555 puan) tarafından
Sadece tek bir gece ise ve bakabilecekse gidebilirsin canım sana çok iyi gelecektir emin ol 
0 oy
(226 puan) tarafından
Güvendiğim birine emanet ediyorsam tabi ki giderdim çok değil bı gün zaten bence anne babaların da başbaşa vakit geçirme nefes almaya ihtiyaçları var çocuk olunca onların ihtiyaçlarını gidermekten bişey anlamıyoruz ki arada olmalı böyle şeyler Allah nasip ederse bı gün de çocuklarınla gidersin ama böyle bı fırsatın varken kaçırma bence
0 oy
(48,904 puan) tarafından
hic vicdan yapma git bende se  gibiyim suan dışardayim.kizimi evde bıraktım diye vicdan yapiyorum ama gerek yok bizimde nefes almaya ihtiyacimiz var
0 oy
(3,488 puan) tarafından
Ayyy ne güzel. Çok heyecanlı. Gidin güveniyorsanız siz olmadan yatabiliyorlarsa. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 230 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 729 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Annelik& (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 246 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,085 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 846 göst.