+1 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Valla biz 1 haftadır ev taşımaya çalışıyoruz bir üst kata çıkacağız aksılık üstüne aksılık çıkıyor günümüze yine şükür ama işte insan moralman düşüyor yarın tamamen taşınacağız bu saatte evdeki ıvır zıvırı yukarı çıkıyoruz şimdi … 

image

13 Cevaplar

0 oy
(6,193 puan) tarafından

image

kahve icicektim.yapmya üşendim 

Kolay gele

tarafından
Ayy bana da ne iyi giderdi valla afiyet olsun
-Reklam-
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Kolay gelsin canim  ev taşıma kadar zor Bi iş yok galiba. Bende kızlarımi  uyuttum telefonu elime alabildim sonunda:)
tarafından
Gerçekten dünya da ki en zor işler arasına olabilir :( bu saatlerde ben de boşa çıkıyorum sonra sabah kalkmakta zorlanıyorum :D
(2,253 puan) tarafından
Bende aynı şekilde zorlanıyorum kizlarim sagolsun geceleri yine uyaniyorlar öyle hep uyangimjsjsjsjsj
tarafından
Bu dönemler de geçecek diye dayanıyoruz artık napalım:)))
(2,253 puan) tarafından
Öyle öyle canım :)))
0 oy
tarafından
Küçüğü uyutuyorum uyusun dağıttıkları yerleri topluycam
tarafından
Ayy ayy ben de o aşamaları kendi evime dönünce yapacağım valla şimdi annemin evinı topluyorum
0 oy
tarafından

image

Esimi ise yolladım hava buz gibi TV seyrediyorum
tarafından
Yaa beni de al yanına beraber yiyelim :.) afiyet olsun kusum
tarafından
Gel kuzum memnuniyetle
tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(4,039 puan) tarafından
Neden bir üst kata taşınıyorsun ki? En azından yakın be. Ayrı ayrı paketleme araçla götürme vs derdi yok
tarafından
Canım annemler altta kiracıydı adam kızı için çıkardı bizde üst katı tuttuk :) öyle ama çok fazla eşyası var annemin taşı taşı bıtmıyor
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Eşimle kardeşim işte mesaiye kaldılar onları bekliyorum. Bir yandan TV izliyorum.
tarafından
Bende eşim geç gelirse uyuyamam
0 oy
(48,496 puan) tarafından
araba iyi fikirde hangi market eve goturmenize izin verdi☺️☺️☺️
tarafından
Yıllardır aynı mahallede oturuyor annemgil canım herkes tanır bizi ondan hiç zor olmadı burda ki bir marketten aldık :)
(48,496 puan) tarafından
Türk akli iste iyi fikir asansör varsa koy ivir ziviri hic belin agrimasin ☺️☺️kolay gelsin ev tasimak iskence gibi demi
tarafından
Bende instagramda görmüştüm annemgile fikir sundum vallahi iyi oldu çok eşyası var normalde taşı taşı kolile bitmezdi çok pratik oldu aynı apartmanda olunca ::))) vallahi çok zor ya 1 haftadır debeleniyoruz
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Allah kolaylık versin, acıktım yemek yicem anlık inşallah
tarafından
Ayy bizde eşimle noodle gömdük :D
(11,089 puan) tarafından
Size de afiyet ola :)
tarafından
Sağol cano ❤️
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Kolay gelsin size zor valla ev taşımak... bende hastaneye gidecem hazirlik yapiyorm simdien. Yarin bütün evi temizlicem gidecm 
tarafından
Allah razı olsun ❤️ ne için doğum mu
(2,297 puan) tarafından
Yok canim safra kesesi ameliyatı olacam.  Temizkik bitirdim halilar yikamada diye yarin toz alacam gidceem hastaneye
tarafından
Haaa çok gecmış olsun Allah Şafi ismiyle yanında olsun herşey kolay olsun inşallah amin :)
(2,297 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canm
0 oy
(12,525 puan) tarafından
Kolay gelsin canım ☺️

Napım kiz uyudu erkenden on bucukta ortaliği toplayıp çamaşır topladım astım saçima fön çektim myy izliyorum

Gelir koca ayı birazdan 
tarafından
Ayy bizde bu gün ev yerleştirecegız :,)
0 oy
(6,516 puan) tarafından

Hastaneden geldim serum fena uyku yaptı kızı sallıyorum şuan uyusun hemen yatacağım :sleeping:

tarafından
Noldu ki aşkım hiç haberim yokkkkk
(6,516 puan) tarafından
Başım dönüyor bayılacak gibi oluyordum gün boyu ayağa kalkamadım vitaminlerim düşmüş ilaç yazdı serum verdi şuan iyiyim biraz
0 oy
(856 puan) tarafından
Allah kolaylık versin . Bende depremden sonra üst kata taşınmıştım çok zor oldu benim icin merdiven in çık yapmak byni aşırı yordu ve dizimde ödem oluşmuştu. Dikkat edin bari
tarafından
Asansör var in çık yapmıyoruz şükürler olsun ama o kadar eşya fazlalığı var ki onu götür bunu götür valla asansör de olsa insanın midesi bulanıyor in çık tansıyon kalmadı
0 oy
(3,830 puan) tarafından

Yarın oğlumun doğum gününü kutlayacağım aslında 15 Ekim ama 1 hafta herkes gelebilsin diye erken kutlayacağız hazırlık yapayım dedim şimdiden :)

image

tarafından
Yaaa çok güzel iyi ki doğmuş Allah nice Sağlıklı mutlu uzun ömürler versin paşamıza ❤️ benim oğlum da 10 aylık oldu valla büyüyo gıdıyorlar ite kaka :D
(3,830 puan) tarafından
Çok sağol canım ❤️ bizde öyle zorda olsa nasıl büyüyorlar anlamıyoruz :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 194 göst.
0 oy
29 cevap 1,341 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 733 göst.
16 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 353 göst.

378,293 soru