0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (492 puan) tarafından
Az evvel yine sarsıntı oldu.  Çocuğumu emziriyordum.  Her seferinde elim ayağım titriyor ne yapacağımı şaşırıyorum.  Allah'ım toprağa selamet ver sakinlik ver.  Geçsin artık bu korku, endişe. 

6 Cevaplar

0 oy
(3,397 puan) tarafından
Rabbim beterinden  korusun cnm nerde oldu
(492 puan) tarafından
Amin inşallah.  Hatay'da oldu.  Çok sallamadı bina titredi ama her seferinde ödüm kopuyor.  Ya dışarı çıkamazsam çocuklarımı kurtaramazsam diye türlü türlü kötü şeyler geliyor aklıma
(3,397 puan) tarafından
Söz  konusu evlat olunca insan onları düşünerek daha çok korkuyor  cnm Rabbim birdaha  yaşatmazsin
(492 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Daha bitmez kuzum malesef Rabbim büyüğünü birdaha yaşatmasın çok şükür konteynerde çok hissedilmiyor
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun.. Uzmanların dediğine göre artık çok büyük olmazmış sanırım. En doğrusunu Allah bilir.. korkuyla da yaşanmaz duanı et tedbirini al Allah'a güven... Elden gelen başka bişi yok malesef
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Nerelisin sen canim 
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Allah'ım yar ve yardımcınız olsun yere sakinlik versin inşallah 
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Dün gece de Malatya'da oldu 4.4 büyüklüğünde. Bacakalrim bir boşaldı. Çocukların yanına gittim. Uyuyamadim bir türlü 
(2,804 puan) tarafından
Biz hissetmedik cocukalrdan okadar yorulmusuz ki uykuya dalmışiz Allah yardımcımız olsun
(8,926 puan) tarafından
Ben de uyuyodum küçük oğlanı emzirmeye kalkmistim. Mutfağa gittim su içmeye suyu icemeden çocukların yanina geri geldim. Aslında korkmuyorum gibi ama niyeyse böyle bir elim ayağım bosaliyo deprem olunca
(2,804 puan) tarafından
Panik oluyoruz valla araba geçse yada bı çapa geçse donuyoruz
(8,926 puan) tarafından
Allah bi daha yasatmasin inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 170 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy