0 oy
739 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün evlilik yildonumumuz günlerdir müsait değiliz özel günümüz diyordum Bugün arayıp çaya gelmek istediler daha doğrusu geliyoruz dediler yemeğe çıkacağız akşam gelin dedim her zaman 7 8 de gelen adamlar 5 de geldi hakkımı asla helal etmiyorum 2 aylık çocuğum var ilk defa dışarı çıkacaktık

21 Cevaplar

+1 oy
(280 puan) tarafından
Gcen ay benimde evlilik yildönümüm dü öyle ki unutmuşum bende anneme geldim eşim cicek göndermiş evde yoktum annemlere gönderdi benim için aksamimizi annemlerde beraber gecrdik ne var ki bunda beddua edecek kdar her sene olan bisey sonucta 
tarafından
İlk evlilik yildonumumuz canım ve lohusaliktan yeni çıktım çok zor bir doğum yaptım ölümden döndüm bildiğin hazırlanıp çıkıyorduk tam bilerek yapılan bir durum
(280 puan) tarafından
Benimde ilk yılımdi herkesin belli zorlukları var olsun canım onlar bilememiş bi cahillik yapmışlar beddua etme yine de sen diyom yaa her sene olan bi drum takilma seneye daha iyi bi sekilde kutlarsın
(280 puan) tarafından
Mümkün oldukça pozitif düşün
(999 puan) tarafından
Ne kadar anlayışlı bir insansın sen ya taktir ettim seni bende olsqm bu şekilde düşünürdüm veya ertesi günü çıkardım
(280 puan) tarafından
Kafama takipta kendimi üzecegime herseyi bosverme modundqyim
-Reklam-
0 oy
(2,288 puan) tarafından
Planımız var evde yokum deseydın kız canınj severım yarın yap kız ay üzüldüm ya sana oy 
tarafından
İlk defa dışarı çıkacaktım çok zor bir doğum geçirdim psikolojik olarak çok yıprandım güzel bir gün geçirmek hakkımdi ve ilk evlilik yildonumumuz
(2,288 puan) tarafından
Yaaaaa yarında olur bebegıö be düşürme modu yemekte kacmıyor kı kız yapın be sırf onlara inat yap
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Bacım ama kuaurabakma kocamda hata.sen bak demişsin inat yapmışlar.kocan diyecekti anne musaid değiliz yarın gelin diye.yada aramadan Cat kapı neyse geldiler.kocan kalacak hazırlanacak kalk canım hazırlan diyecek sanada.biz çıkıyoruz buyrun diyiverecek.sen önünü alamazsin kocan hot diyecek
tarafından
Kesinlikle öyle ben kendi annemi reddettim özel günümüz diye
(10,784 puan) tarafından
Heh bak sen nasıl annene demişsin.kocan deseydi belki annende sallamayacakti belki alinacakti .ama sen dediğin için hem sözünü dinlemiş hem de alınmamıştır.ayni şekilde eşin engel olmaliydi
tarafından
Anneme nazım geçtiği için güzelce durumu söyledim gelme dedim
(10,784 puan) tarafından
Agliyiver kız onların yanında.ilk kez doğumdan sonra bir özel günümüzdu dışarıda geçirecektik benim için çok özel böyle şeyler diye.utansinlar
0 oy
(469 puan) tarafından
Onları eve yanlız bırakıp çıkın belki o zaman anlarlar 
tarafından
Eşim asla böyle birsey yapmaz onlar da anlamaz zaten
(469 puan) tarafından
O zaman hiç yüz verme canım surat as. Yani ben olsam öyle yapardım
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Gece kalmazlar sizde onlar gittikten sonra bir film ondan sonra romantik bir dans edin oldu bitti:)) biz birlik yaşadık senelrce eşiminde düzgün işi yoktu biz böyle yapardık ama artık umrumda olmuyo o gün takmiyorum 9 senelik evli olunca artık insan önemsemiyor galiba:)
tarafından
Kız 9 sene olsa gam yemem ilk yildonumumuz vw ilk dışarı çıkasim doğumdan sonra biliyorlardi planımızı
(7,927 puan) tarafından
Madem bilerek yapmış sende yarın git bir sürü paylaşım yao
0 oy
(892 puan) tarafından
Evlilik yıl dönümü lohusalık bilmem ne çok fazla abartıyorsun yarın git ne olmuş Bi günden hemen beddua ediyorsun 
tarafından
Benim derdim bugün yarın değil bilerek yapmaları canım benim haber verdim kaç gündür söylüyorum
(892 puan) tarafından
Anın tadını çıkar tek şeye odaklanma bugün böyle olsun yarına acısını çıkar resim çekin whatsapp ta paylaş kalbini güzel tut.
tarafından
Haklısın zaten onlara karşı bozuntuya vermiyorum ben annemi reddettim bugün gelme diye ama eşim hiçbir şey diyemiyor aslında kızgınlığım eşime ailesi anlayışsız ara bozucu zaten ama o müsade ediyor
(892 puan) tarafından
Ya erkek aileleri maalesef ki oğlumuzun evi kafasında erkek de buna müsaade ettiği için öyle oluyor o yüzden bugğn böyle olsun yarına mutluluğunla cevap ver ama kocanla akşamdan anlaş yarın gideceğiz gezeceğim bak diye
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bence yarin kutlayin bunlara inat
tarafından
Bugün yarın önemli değil kuzum ama bilerek yapmaları çok sinir bozucu
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Eşin deseydi ya da sen. Bugün bizim yıldönümümüz yarın falan gelin diye niye demediniz
0 oy
(1,111 puan) tarafından
Aynısını yeni evliyken ilk 14 Şubat'ta kaynanam yaptı yemeğe gidecektik çok iyi anladım seni gel sarilalim
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Özel gün şu bu mühim değil yine kutlarsınız da... Mühim olan planımız var dediğiniz halde gelmeleri. Akşam gelin demek yerine yarın gelin deseydin keşke. Sen yine de zıkkım olsun falan diye beddua etme. Bundan sonra tavrını daha net koy
0 oy
(1,706 puan) tarafından

Yani biz disardayiz başka zaman diyip yüzüne kapatsaydin telefonu bu sayede belki bir daha emri vaki yapmazlardi :ermm: gorumcemler geleceği zaman eşimi ararlar oda ben işteyim eşimi arayın müsait mı değil mi o bilir der :D doğrusu da bu bence ☺️

0 oy
tarafından
Esin soyleyebilirdi ailesine gelmeyin bugun diye
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bende bozulurdum  valla ya ,, bebeğin mamasını hazırlar beebginbirakip eşime hadi derdim kesin kıssasa kissas
0 oy
tarafından
Okadar haklsiin canım benim üzüldüm kiyaamam sana 
0 oy
(7 puan) tarafından
Allah'ım bu erkeklerin evlendikten sonra ailelerini altın sanmasına ayar oluyorum senden aynısını onlara yap kız özel günlerine çomak sok 
0 oy
(5,706 puan) tarafından
Hiç gelmeyin deseydiniz keşke evde yokuz veya şimdi çıkıcaz gibisinden 7 8 de bile gelseler sonuçta bu sizin gününüz huzurlu Bi şekilde eşinle geçirmek istersin kaynanayla kayınpederle mi geçireceksin hiç fırsat vermeseydiniz keşke. Yarın akşam acısını çıkarın doya doya
0 oy
(264 puan) tarafından
Yeni evliydik ve eşimin ilk doğum günüydü güzel bi pasta yaptırdım süsler aldım, güzelde bi hediye aldım. Sence ne oldu o gün ailesi geldi ve ben pastayı çıkaramadım bile çünkü özel yazı yazdirmistim
0 oy
(15,025 puan) tarafından
Bilerek yapmışlar gibi
0 oy
(1,981 puan) tarafından
ay bizimde bugn evlilik yıldönümümuz bizdede farklı bise yok cnm ya tek deilsn bos bos evdeym esim evde bile deil yani
0 oy
(613 puan) tarafından
Evde değiliz deseydin ya pembis bir yalan söylemiş olurdun onlar da inat yapıp o saate gelmezlerdi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 241 göst.
0 oy
3 cevap 173 göst.
19 Ekim 2021 Aile kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 364 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 875 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu