0 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Daha 1 yıllık yeni evliyim hamilelikte eşimle hiç cinsel ilişkiye girmedik hassas hamileliğimden dolayı ve eşimin cinsel videolar izlediğini gördüm kaç defa doğumdan bir süre sonra birlikteliğimiz oldu ama içime boşalmasından korkarak oldu bebeğim kolik reflü ve uyku problemi olan bir bebek bu gün 3.ayına girdi bu gün eşimin telefonunda yine cinsel video izlediğini gördüm öncesinde her gün evde bakımlı makyajlı saçımı başımı giyimime özen gösterirdim ama bebekten sonra kendimi istemeden saldım üstümde kusmuklu tişört saçım başım dağınık uykusuz yorgun haldeyim bu hallerime anlayış gösteriyor uykunu al dinlen diyor ev işlerine yardım ediyor eşime dün bana aşık değilsin artık dedim konuştuk sevgisine aşkına inandım ama ilgisini nasıl çekerim cinsel anlamda ne yapmam lazım sanki cinsel anlamda uzaklaştık gibi geliyor tecrübeli kadınlar bana akıl verebilir mi çevremle konuşmaya çekiniyorum bu konuyu da sanki içten içe evliliğimin cinselliği tehlikede gibi hissediyorum

9 Cevaplar

0 oy
(150 puan) tarafından
Bizde oyleyiz canim 4 yillik evliyim 2 cocugum var bende saldim kendimi.kiloda aldim fazlasya ama ben kiloya odaklandim kiloyu verirsem kendime ozguvenimde gelir bakimli olurum hep insallahbveririm
(7 puan) tarafından
Geceleri yoğurt kürü ye bacım o kilo verdiriyor baya benimde öz güvenim gitti eşimden utanır oldum resmen karı koca arasındaki özel ilişki tehlikede hissediyorum
(150 puan) tarafından
Hic bisey yememeye calisiyorum aksamlari
(7 puan) tarafından
Yoğurt metabolizmayı hızlandırıyor
(150 puan) tarafından
Ogle vakitlri yiyorum cnm
-Reklam-
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Canım ben de doğumdan sonra kendimi salmıştım. Ha tabii eşim video izlemedi. Bir gün artık toparlanmam lazım deyip kendime birkaç gecelik siparişi verdim. Onun için ekstra suslendim. Ki benim eşim işten ckk geç gelir . Öyle karşıladım derken rayına oturdu
(7 puan) tarafından
Benim eşiminde hoşuna gidiyor gecelik ama geçen eşim işteyken azıcık heyecanlansın diye sıradanlaşmaması için geçen gün eşime özel fotoğraf attım sanal konuşma yapim heyecanlandırayım onu diye adam bana üstünü giy üşütme dedi tamam düşünüyor ediyor ama ne bilim cinsel hayatımız tehlikeye giriyor gibi hissediyorum
(2,665 puan) tarafından
Hmm bilemedim ki
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Daha yenisin ve ilk postun bu mu ? 
(7 puan) tarafından
Sorunun altında yazdım çevremle konuşamıyorum çekiniyorum diye burada kimse birbirini tanımıyor ve daha çok kişiye ulaşır diye ayrıca hep kadınlar kullandığı için bu uygulamayı o yüzden rahat rahat sordum
(7 puan) tarafından
Bu uygulamayı önceden de kullanıyordum gün gün gebelik sonra doğum yapınca bebek bakım uygulamasını kullanıyordum konu dışı soru cevap bölümünden de bu soruyu sordum yani uzun zamandır kullanıyorum aslında sadece bu bölümü yeni kullanıyorum
(7,458 puan) tarafından
O zaman sana bir bilgi aramızda kendini gizleyen erkeklerde olabiliyor ve diğer sorun ise bebeğinin uykuları düzene girsin bir rutin oluştur hep aynı saatte yapın ve kendinize birbirinize mutlaka vakit ayırın
(7 puan) tarafından
Peki cinsel video izlemesini nasıl engellerim konuşmalı mıyım onunla bunu
(7,458 puan) tarafından
Yani daha önce yaşamadım böyle bişey ama evet kesinlikle konuşmalısın
0 oy
tarafından
Eşin tam bir küstah  9 ay hamilelik cek 3 ay gece gunduz uyuma  hala sebebi kendinzde  ariyorsnz ya birsey izlmesi benm icin  aldatmadir  aldatilip hala sucu kendnzde  ariyorsnz  baksn  esiniz girin  dusunu al temizlen giyin kusan  sen emzr  esin  ev temizlsn  hemen suçu kendine niye atıyorsun anlamıyorum yani bizde hamile olduk bizde kilo aldık bizde bakımlı olamadık ama esimdende  tam destek gördük 
(7,458 puan) tarafından
Şimdi gördüm daha bir yıllık çok çok yeni ya hemen çocuk olmasamıydı acaba birbirinize ayıracağınız vakti şu an bebeğe ayırıyorsunuz
(7 puan) tarafından
Bizede sürpriz oldu yani
tarafından
Hersy çok hizli olms ilk gecden  hamile kalmsnz  birsey  anlamdn cinselik bitms dahada baslmms 1 yil esler bir birne doymalidiye dusnuyirm siz bir aile  terapistne gidin
tarafından
Korunmynca bu tarz suprzler oluyor iste
(7,458 puan) tarafından
Valla ben 21 yaşında evlendim şimdi 29 yaşındayım çalıştık gezdik tozduk yurtdışında yaşadık bir sene sonra dedik artık zamanı iki yıl nişanlı kaldık herşeyimizi kendimiz halledelim diye siz daha ilk geceden yapacağınızı yapmışsınız
0 oy
tarafından
Ben 4 senelik evliyim benim ki bu sene duzene girdi oglum 2.5 yasinda bi donem oyle uzakliklar olyor bende goryordum o donem esimin videolar izledigimi iki defa gordum sert bi sekilde uyardim bidaha gormedim gunahida boynuna ama zannetmyorum izledigini canm biz bayaniz anlatyoruz birbirimizie ben bir seneden fazla esimle opusmedim nerdeyse bu durum benim piskolojimi bozmustu ben ceknyordum o da sanirim oyle bu sekilde uzaklastik ama cok sukur bu sene iyiyiz sana tavsiyem 1 haftada bir olyorsa bile dolu dolu olsun
tarafından
nasıl bu kadar sabırlısın ya bana da ogret sunu ben gorsem orda parcalarim onu
(7 puan) tarafından
Belki cinsel hayatımız olunca bırakır sandım
tarafından
prna bagimliliktir uyar valla yiksa isin zor
(7 puan) tarafından
Nasıl bağımlılık anlamadım
tarafından
yani öyle derler prna izleyen bi insan surekli izliyorsa bildiginiz duzenlj bir cinsel hayati olsada  bagimlilik yaparmis arastir
0 oy
tarafından
Canım inanki her yenidoğan çocukta çiftler arasında bunlar yaşanıyor ister istemez bütün ilgini bebeğe odaklaniyo insan ben şahsen üç çocuğum var artk onların odasında uyuya kalıyorum eşimin yanına gidicek takatim kalmiyo bazen oda bunun farkında eskiden iki günde bir olsa şimdi haftada bir iki haftada bir birlikte oluyoruz kendini üzme eşinin seni sevdiğinden eminsen bunlar geçici şeyler 
(7 puan) tarafından
Beni çok iyi anlamışsınız gerçekten de cevap verme gereğinde bile bulunmadım açıkçası
tarafından
Boşver cnm hiç kimse kimsenin gerçek hayatta yaşadığı duyguları aile içini kalbini niyetini bilmez anlamak istemez öyle yorumlar gordunmu cevap verme geç gitsin
(7 puan) tarafından
Kesinlikle öyle kuzum
(7 puan) tarafından
Eşim şimdi işte çalışıyor ona yazdım sana bir şey sormak istiyorum diye o da sor hayatım dedi böyle yazdım sence uygun bir mesaj mı

Çoktandır cinsel videolar izlediğini biliyorum hamilelikten beridir seni utandırmamak kendini kötü hissettirmemek için sesimi çıkartmadım bir şey demedim hatta bazen aldattığını düşünmem bu konuda laf çapmam yada arada laf sokmalarım da bu yüzdendi kapıyı kapattığında gusül aldığını sorduğumda öylesine alıyorum dediğinde yalan söylediğini de biliyordum yinede seni kırmak utandurmak üzmek istemedim sonuç olarak hemen hamile kaldım cinselliğimiz hamile kalınca uzun süre olmadı senide anlıyorum ama bekledim tekrar cinsel hayatımız olunca izlemeyi bırakırsın sandım ama hala izliyorsun bunun sebebini merak ediyorum bir kadın olarak böyle görmek üzüyor kıskandırıyor zoruma gidiyor sana yetemiyor muyum yada seni eksik mi bırakıyorum diye düşünüyorum  buna neden ihtiyaç duyduğunu merak ediyorum neden hala izlediğini madem isteğin var neden bunu bana dile getirmek yada belli etmek yerine böyle bir yola girdiğini anlamak istiyorum
tarafından
Çok güzel dile getirmissin eminim sana gerekli açıklamayı yapicaktir hiç bir erkek özel bir sorun olmadığı sürece eşi yerine gereksiz videolarla tatmin olmak istemez nasilki bir kadın eşi varken bunu yapmıyorsa erkekte yapmaz mutlaka senin yorgunluğunun yükünün farkındaligindandir buna ihtiyaç duyması
0 oy
tarafından
Hamileyken bebeğe ne olacakki canım. 9 ay boyunca hiç mi birlikte olmadiniz.

Yanliş işte bu. Tamam genelde ilk 3 ay riskli oluyor ama sonrasında ne gibi bir risk olabilirki.
(3,124 puan) tarafından
Evet 6 ay kalkmadım
tarafından
Geri kalan 3 ay
(3,124 puan) tarafından
İlk 3 ay yatmadım sonrasında ama yinede 7 ay cinsellik yoktu çünkü 2 aylıkken öğrenmiştim
tarafından
Himm anladım canım. Tabiki böyle hamilelikler vardır elbette ama bazı kadınlar yada erkekler bebeğe bişi olacak diye hamilelikte pek birliktelik yasamiyolar.
Benimde ilk aylar kanamam olmuştu. Doktor 3 ay dikkat edin dedi. Ama sonraki aylar risk olmadığı için ilişki oldu.
Anne karnındaki bebeğe ne olacakki riskli değilse.
(3,124 puan) tarafından
Yani doktor risk yok diyorsa tabiki sakıncası yoktur ama ilişki olmasa bile biz esimle yine yakınlığımizi kaybetmedik
0 oy
(3,124 puan) tarafından
Cinsellik evlilikte önemli noktalardan biridir cinsel hayatınızı renklendir mesela değişik fantezik elbiseler al ona sürpriz yap cinsellikte çekingen olma konuş bide

Gündüzleri de benve saçına makyajına dikkat et en fazla 10 dakikanı alır ama tüm gün iyi görünürsün 
(7 puan) tarafından
Geçen aklıma geldi o gece işteyken azıcık heyecanlansın diye özel fotoğraf attım sanal konuşma yapıcaktım adam üşütme güy üstünü dedi
(3,124 puan) tarafından
Yüz yüze dene daha iyi olur çocuk uyuyunca mesela git giyin öyle çık karşısına hayır diyebilecek erkek yoktur diye düşünüyorum bide bence erkekler övülmeyi sever iliski sırasında anladın işte

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (1,023 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ruhugencanne.. (686 puan) tarafından soruldu
+12 oy
17 cevap 624 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 294 göst.