0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (3,186 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar dün de post açmıştım bu konu ile ilgili, ve bugün artık gündüz uykusuna çok direndi  ağladı uyumak istemedi bende uyutmadim.

Saat 8 de yatağa götürdüm öncesinde duş aldırdım masaj yaptım rahat uyusun diye, bu kez sallamadim, tüm gün uyumadı yine de direndi uyumak istemedi ağlamaya çalıştı ama done done 8 buçukta uykuya daldı  erken mi acaba gündüz uykusunu kesmek için bilemedim ya ?  

4 Cevaplar

0 oy
(4,604 puan) tarafından
30 aylık ben bıraktıramadım ya 4 5 gıbı kendı kenddıne dalıyor illaki tekrar mğle uykusuna devam edıcem. 20 aylık da daha erken ben 18 aya kadar ıkı kez gunduz uykusu yaptırıyordum. 
(3,186 puan) tarafından
Kızım uyumayı hiç sevmiyor ya zor uyutuyorum öğlenleri bide sabah ta gec uyanmıştı iyice zorlaştı
(4,604 puan) tarafından
Öğlen uykusuna dırendı dıyınce uyumak ıstedı zannettım. Sabahtan berı uyumayıp nasıl dalmıyor ki valla allah sabır versın
(3,186 puan) tarafından
Evet malesef ve yine de zor uyuttum tabi kendisi uyudu bu sefer ama yarım saat 40 dk döndü durdu kalkmak istedi zor kalkıyor ama yinede kalkmaya çalışıyor
(4,604 puan) tarafından
Cok zor canm uyumayan bebek kafa kalmıyor insanda uyutmata calısıp çalışıp uyumamaları daha da deli ediyor. Kendı haline bırak bakalım.
(3,186 puan) tarafından
Aynen sadece zaman kaybı bırakıcam bikac gün bakalim
-Reklam-
0 oy
(608 puan) tarafından
Çok erken bence gündüz uykusunu bırakmak için. Benim kızım 4 yaşında hala gündüz uyuturum uyumaz ise çok ser. sem oluyor. 
(3,186 puan) tarafından
Yok hiç istemiyor uyumak çok fazla ağladı bugün boğazı ağrıdı kustu falan ağlarken bende bıraktım bide mutlu oldu uyumadım diye sersem oldu saat 7 bucuk gibi ama uyumaya gidelim diyorum hayır diyor inatlasiyot
0 oy
tarafından
Güneş 24 aylıkken bıraktı gündüz uykusunu.

Herkes ona bile çok erken bırakmasın dedi.

E napim uyumuyo uyumak istemiyo. 2 saat tammm 2 saat öğle uykusu için Güneşin odasında bekliyorduk. Ve yatakta ayakta bekleyip ağlıyordu.

O ağladığı için yoruluyordu. Bende ağlama sesinden yoruluyordum. 

Sonuç; 2 saat zaman kaybı, baş ağrisi, sinir, stres, 

Ee sonrasında günlük hayatımıda etkiliyordu. O kafayla ne yemek yapasim geliyodu ne iş yapasim....

Ha bide Güneş 2 saat boyunca ağlayıp uyumadığı için Güneş'e sinir oluyordum  .

Uyusa bile gece geç yatmak istiyordu. Ve sanırım öğlen uykusunu aldığı için gece milyon kez uyaniyordu.

Baktım olmuyor istemiyor ögle uykusunu .. bende uyutmadim. Normalde 8.30 da yatağa geçerdik akşam. 1 saatte anca uyurdu

Öğle uykusu uyumadigi için 7.30 da geçtik yatağa. Yarım saatte ağlamadan hopp uykuya geçmeye başladı.

Ve gece uyanmalarimiz bitti♥️

Sen çocuğunu bizden daha iyi tanırsın.

Birkaç gün denediysen hiç uyumak istemiyorsa bırak boşver kimsenin lafına kulak asma.

Aaa çok küçük daha diyenler gelsin uyutsunlar
(3,186 puan) tarafından
Alisa
tarafından
Ay çok güzelmiş ismide
(3,315 puan) tarafından
Benim kızım da sizinkileden :) 24 aylık şuan 1 ay önce öğlen uykusunu bıraktik. Hiç uykuyu seven bir çocuk olmadı
tarafından
Aynen benimki doğduğundan beeri sevmedi
(3,186 puan) tarafından
Teşekkür ederim :))
Uyumayan bebe doğurmuşuz :D  bu arada aynı benim küçüklüğüm öyle imiş
0 oy
(146 puan) tarafından
Canım belki geçicidir benim de ikizlerimden biri 22 aylıkken uyumak istemedi 3 gün felan ama ben vazgeçmedim çok şükür tekrar uyumaya başladı şimdi 24 aylık 
(3,186 puan) tarafından
Belkide ya Ay Allah kolaylık versin sana ikiz düşünemiyorum bile
(146 puan) tarafından
Teşekürler ederim canım yanj birde ikiz olunca uykuları da aynı olmalı ki bana zaman kalsin zaman zaman oluyor böyle biri erkem uyanır.biri uyumaz ama sinra geçiyor çok şükür inşallah senin bebeginki de geçicidir gündüz uykusu önemli çünkü hem sen hem o dinleniyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 206 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Papatya43 (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 144 göst.
12 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Yarin (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.