+1 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim gece işlerim bitmiyor ki uyuyayım mutfağı topladım küçüğü uyuttum şimdi ütü yapıcam yarına az işim kalsın istiyorum. Ve saat 07:00 da kalkıcam oğlum okula gidicek bu sabah kalkmalarını hiç sevmiyorum :( siz uyumayanlar neden uyumadınız napıyorsunuz? 

Benim gibi gece iş yapan varmı sohbet edelim biraz :P

15 Cevaplar

0 oy
(12,706 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Kuzuuuum ben varım:)

Kolay gelsin senin iki tane bide okuldu fln baya yorucu olsa gerek

Napım kız uyudu canım ispanaklı gözleme çekti üşenmedim açtım bana ispanaklı ayıya patatesli kaşarlı

Anca oldu kız mamaya kalktı içirip pişirecem şimdi 

tarafından
Canım benim şirincim nasılsın?
Evet iki çocuk zor seni de görücez :)
Afiyet bal şeker olsun şifa olsun sanada bebeğine de defnecimi de öp benim yerime ♡♡
(12,706 puan) tarafından
İnşallah inşallah sabrsizlanıyorum ☺️
Teşekkür ederim canım benim ♥️
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Deli gibi uykum vardı kaçtı gelmesini bekliyorum
(12,706 puan) tarafından
Haha o tren kaçmiş olmalı ☺️
tarafından
Gelsinde uyu
(7,447 puan) tarafından
Kaçtı ve geri geldi :))
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Şimdi gidip uyıyacam inşallah:) kolay gelsin 
tarafından
İyi uykular sağol :(
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Eşim çalışıyor onu bekliyorum 
tarafından
Ben sabah 7 de kalkıcam doğrusu ne zaman uyuycam ki kalkıcam:(
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Normalde gece iş yaparım ben de. Ama bugün hiç bişi yapmıyorum.. Gündüz de yapmadım şimdi de. Sabah ben de okula çocuk göndericem inşallah. Gitmese de erken kalkıyoruz biz, diğer çocuklar da alarm kurulu gibi aynı saatlerde uyanırlar hep. 
tarafından
Ne yatması kız iş yapıyorum :(
(11,082 puan) tarafından
Gece yap gündüz yap ne zaman uyucan bacı. Çocuk uyanana kadar gözlerini dinlendir bari
tarafından
7 de kalkıcam birde saat kaç oldu ben ütü yapıyorum :(
(11,082 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyim.. Bırak bence uyu artık... İş yapsam pert olurdum ben
tarafından
Ütüm bitti sayılır bitsin uyurum
0 oy
(15,269 puan) tarafından
Gece erken uyumayı hiç sevmiýorum. 3.5 aylık kızım agldi uyandı durdu. Heralde üzeri deki sıktı. Kısa kollu giydirdim uyudu şükür 
tarafından
Güzel uykuları olsun.
Vallah ben erken uyumayı severim ama artık düzen kurdum işlerim bitmeden yatmıycam
0 oy
(3,120 puan) tarafından
Ayy ben de çamaşır makinasına orkid kaçmış pamuklu olandan camasirlara yapışmış tüm pamuklar tam delirmelik spor cantasinin içinde bir tane vardı kıyafetleri atarken oda karışmış 
tarafından
Bende Peçete unutup attığımda kriz geçiriyorum yapışıyor çıkmıyor vallah çok zor işin
(3,120 puan) tarafından
Napcam yâ :(
tarafından
Koli bandı ile toplasana o pamukları :D aaa şimdi aklıma geldi bende bir dahakine öyle yapayım
0 oy
(151 puan) tarafından

Yenidoğan bebeğimle uğraşıyorum :angel:

tarafından
Allah analı babalı büyütsün:-)
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Kardeşimin başında bekliyorum bende uyumadim
tarafından
Birşeyi mi var kardeşinin
(4,290 puan) tarafından
Evet rahatsizlandi ameliyat oldu beyninden Rabbım onu bana bağışladı ya bütün gecelerim feda olsun kardesime
tarafından
Allah şifa versin Allah bir daha kötü günler yaşatmasın canım
(4,290 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun kuzum
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Valla bıraksalar uyurum benimki uyuyordu güzelce birden uyandı şimdi uyumuyor sigaramı içip uyumaya gidicem uykusu gelince kalkar uyuturum 
tarafından
İyi uykular bende şimdi ütüyü bitirdim
0 oy
(287 puan) tarafından
Ben uyumadım çok da yorgunum, hastaym da ama asla uyuyamıyorum, bugün yaşadıklarımın şokunu atlatıyorum
tarafından
Hayırdır ???
(287 puan) tarafından
Tecrübeli bir öğretmenim ve çocuğunu koleje veren büyük ve dubleks evde yaşayan kibirli aç gözlü cimri zengin bana piyasa altında çalışmam için yalvardı.
tarafından
Aaa terbiyesiz şahıs
0 oy
tarafından

Ben uyumadım :) misafirlikteydik bu gün kızın uykusu şaştı. 10da yatan kız 1.30ta yattı onu zar zor uyuttum. Eşimde bu gün maça gitmişti orada ayağını incitmiş ağrısı vardı davul gibi şişti hastaneye gitti onu bekledim ettim diyesiye kadar bu saat oldu. Birazdan yatıcam inşallah bakalım :) deli gibi de uykum var. Hasta olucam ağzım yüzüm şişti burnumu silmekten yara oldu her yerim ağrıyor. 15 ayın yorgunluğu var üzerimde. 

tarafından
Geçmiş olsun iyi uykular
tarafından
Sağ ol canım
0 oy
(683 puan) tarafından
Beeeenn ama keske uyusam oglumu sutten kesiyorum ama cok zor uyumuyorrr
tarafından
Birde ben kesebilsem 29 aylık oldu
(683 puan) tarafından
Oo masallah bizimki 27 aralikta 2 yasina girecek
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Hamileyim ve oğlum sağolsun hiç uyutmuyor. Ya tekmeliyor ya bir yerlerini dayıyor karnıma. 
tarafından
Yaa yerim sağlıkla kucağına al inşallah benim küçükte beni hiç uyutmazdı aşırı hareketliydi
(1,279 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim:)

İlgili bir soru bulunamadı

380,762 soru

11,400,152 cevap

34,929 kullanıcı

...