0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (315 puan) tarafından
2 gibi uyuduğumu bilirim çarpıntı ile uyandım tüm göğsümü kapladığıni hissediyorum 

Daha önce sol göğsüme atan ağrılar vardı doktora gittim hersey temiz olduğunu söyledi uykumdan edecek kadar çarpıntı neyden olur ya

9 Cevaplar

0 oy
(1,002 puan) tarafından
Stresten psikolojik rahatsızlıktan içine birşeyleri atmadan kafaya takmadan ya da konudan bağımsız gribal enfeksiyondan bende yaşıyorum benim sonuçlarımda temiz 
(1,002 puan) tarafından
He birde kansızlıkta olabilir aşırı miktarda kafein tüketimide yapıyor
-Reklam-
0 oy
(2,006 puan) tarafından
kahve ictinmi mesela o asiri carpinti yapıyor veya stres biseyi kafaya taktinmi 
0 oy
(600 puan) tarafından
Aynı durum bendede var canım bende gittim temiz ama sürekli çarpıntı hatta nabzım hep 110 120 çıkıo ama görünürde bişey yok dio doktor 
(315 puan) tarafından
Doktorlar mı bilmiyorsun biz mi abartıyoruz bilmiyorum ama Genelde duyduklarımız gördüklerimizin Bir Milyonu doktor ihmalsizliğinden
(600 puan) tarafından
Canım acilede çok gittim ekg efor kan tahlil eko çok şükür temiz panik atak tan da oluyor bende var mesela bde bana kalp doktoru dedi ki kadınlar daha hassas oldu için vicüt üzgün ve sinirli iken çarpıntı ondan da yapıyor yada kafaya bişey taktıysan
0 oy
(776 puan) tarafından
Bahar mevsiminden mi kaynaklı acaba mevsim değişikliğinde olurmuş bende aynıyım birde baş ağrısı 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kahve yapıyormuş bide guatir kontrolü yapmadılarsa baktır BN yaptirim yüksek çıktı.mesela zayıflatıyor beni guatir
0 oy
(287 puan) tarafından
Ay kız benimde dun aksam carpıntım vardı gecmem de geçmem dedi uyuyana kadar kalbimi sıkıyolar sanki bianda sancı giriyo gogsume nefes alıp verirken bugun cok sukur yok
0 oy
(3,612 puan) tarafından
Kahve sigara 
0 oy
(404 puan) tarafından
Panik ataktan oluyo.sarsılma titreme hissi sallanma hissi varsa uykudan bi anda kalp atışıyla uyanıp korku adrenalin hissediyorsan yaşadıklarına bağlı panik kalp ritmi bozukluğu yapar kahve çayı azalt sakinleşip uyu sakin hayat yaşa cnm
0 oy
(940 puan) tarafından
Kansızlık    yada panik atak yada hatırlamadığım bi rüya da olabilir bende kötü bi rüya görsem çarpıntısı uyanirimm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 349 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
24 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eminebbk (90 puan) tarafından soruldu

378,963 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı

...