0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (3,771 puan) tarafından
Sizde oluyomu bütün aile bir arada olduğunuz zmnlari ozlemekk ne anne babba ne kardeş hepsi uzakdaa 

10 Cevaplar

0 oy
(6,258 puan) tarafından
Benimde hepsi uzakta gurbette olan benim:(( aile bağlarına çok önem veren biriyim bide 4 sene oldu daha alışamadım:(( can sağlığı olsun yinede napalım gidip geliyoruz bir şekilde 
(3,771 puan) tarafından
Öyle bnmde 4 sene oldu evleneli zor gurbetlik  iyi olsunlardaa alisabilcezmi  bilemiyomm
-Reklam-
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Özlüyorum, hele akrabalar toplanıp fotolar atıyolar aile grubuna içim gidiyo.. Çekirdek aile kadar geniş akrabaların özlemi de var içimde
(3,771 puan) tarafından
Aynn  öyle uzak gurbet zor
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Hic girmeyelim o konulara ağlarım valla. Alisamadim alisamiyorum gurbette olmaya
(3,771 puan) tarafından
Ben agliyom zaten aklıma gelinceee
0 oy
tarafından
Ben de yakında aynı durumda olucam şimdiden tedirgin oluyorum ailemsiz r naparım diye hep iç içeydik ben evlendim gurbete gidicem 
(3,771 puan) tarafından
Allah kolaylık versin alışması kolay olmuyor
tarafından
Teşekkür ederim evet hiç olmuyor gerçekten yalnız doğurdum oğlumu mesela bir eşim vardı ama sabahı annem geldi tabi kapının arkasında ailenin olduğunu hissetmek bile güzel olabilirdi ama kısmet oğlumu 10 aylık oluncaya kadar ailemle büyüttüm :)
0 oy
(768 puan) tarafından
Çok oluyor tüm kardeşler hep beraber evde olmak bak yine aklıma geldi gözlerim doldu.s8mdi herkes farklı şehirlerde 
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Bn ya 3 sene oldu hala alışamadım gurbette olan bnm bizden hergün ararım ne yapalım sağlık olsun 
0 oy
(13,131 puan) tarafından
Ocak da 6 sene olacak hala alışamadım 

Şuan izindeyiz kalabalık aile ortamlarına girince  vaktin nasıl geçtiğini dahi anlamıyorsun 

Dayım 32 sene olacak Almanya da hala alışamadı  Bursa’ya gelince gitmesi zor geliyor diyor 
0 oy
(12,744 puan) tarafından
Türkiyede değiller. Alişkınım yada duygusuzum ben 
0 oy
(2,625 puan) tarafından
Ailem yanımda aynı sehirdeyiz. Ama  geçmişimi çok özlüyorum. Bgun eşimle knusuyordun eski kışlar artık yok diye okula giderken dizlerime kadar geliyordu kar. Ne bilim iste ozleniyor insan düşündükçe geçmişe dönmek istiyor bazen
0 oy
(5,089 puan) tarafından
Aramızda 45 dakika mesafe var ama yine de uzak geliyor bana. Farklı şehirlerde olduklarını düşünemiyorum bile 

İlgili bir soru bulunamadı

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı

...