0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Kızlar merhaba eşim uzman çavuş ya Hakkari'de görev yapıyor ben İstanbuldayim ayrıyız 3 yıl doğu görevi daha 1 olmadı çok özledik gel diyorum bırak mesleğini burda İstanbul da iş bul diyorum yok diyor olmaz diyor 2 yaşında kızım var o çocuk sürekli baba baba diyor abimin eniştemin kucagina sarılıyor ki normalde gitmezdi baba özlemi çekiyor bugün konuştuk olmuyor gel dedim kızımız sürekli baba diyor diyorum beni kızımla vurma ince çizgim diyor ya öylede olmuyor kafayı yiycem istemiyorum para bul yanımda ol diyorum zaman zaman diyor ona birşey olcak diye de korkuyorum napcam ya 

3 Cevaplar

0 oy
(970 puan) tarafından
hakkınizda hayırlısı olsun çok zor ya eşim yurt dışına çıktı bı haftalığına oğlum her kapı kapandiginda babası geldi sanıp kapıya gidiyo baba diye 
(42 puan) tarafından
Ya bak 1 hafataligina diyirsunuz ben 3 yıl diyorum çok zor dimi
(999 puan) tarafından
Semoşş sonunda buluşuyoruz :D
(970 puan) tarafından
ayy evt inşallah kuzu heycanliyim sksksk
(970 puan) tarafından
zor ya dahs cokmus brn hayatta yapamam vallaha bı hafta zor duryom 3 sene imkansız büyük konusmim Allah başıma verir .s
-Reklam-
0 oy
(1,832 puan) tarafından
Eşim astsubay şimdiye kadar genellikle ayrı kaldık. O kadar zor ki çocuk olunca daha zor. Kura çekecekler kursta şuan. Üst bölgesi olur bizi götüremezse diye çok korkuyorum. Veya birliği Suriye'de olan bir yer çıkarsa diye. Kızım babasını bu sene yeni tanıdı sayılır daha. Bu mesleği yapan biri kolay bırakamıyor maalesef.
0 oy
(573 puan) tarafından
Bırak diye baskı yapmamalisin bence.gelip iş bulamazsa hep seni suçlar evlilik de sıkıntıya girer..ekmek aslanın ağzında bu dönemde meslek bırakmak zor 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 150 göst.
0 oy
6 cevap 438 göst.
0 oy
0 cevap 204 göst.
0 oy
20 cevap 750 göst.
23 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu

378,282 soru

11,322,449 cevap

34,770 kullanıcı

...