0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (2,593 puan) tarafından
Bu postu son açtığım zaman uyumuş kalmıştım:)) şimdi de öyle olsa keşke ama oğlumun hastalıktan günü döndü cok zamansız uyudu uyandı. İnşallah uyur ya :))) 

Sizler neye borçlusunuz bu geceyi :)

17 Cevaplar

0 oy
(3,329 puan) tarafından
Cocuk yetiştirmeyi beceremediğimi kabullendim. Oyun oynuyoruz no uyku yes oyun diyoruz. 
(2,593 puan) tarafından
:))) al benden de o kadar . Bende 2 taneler :)
(3,329 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Ben buna zor yetisiyorum 2 olsa napardim amoo.. kabullenince keyfini cikarmaya basladim. Varsin benim ki de 9 da yatmasin napam
-Reklam-
0 oy
(2,358 puan) tarafından

Benim gece kuşu olan bir kızım var bu saat oldu hala uyumadı geldim yattım o da odasında yatağına girdi yattı ama takır tukur sesler geliyor komşular yukarı çıkacak şimdi :woot:

(2,593 puan) tarafından
Ay Allah sabır versin gerçekten ya :)))
0 oy
(5,748 puan) tarafından

Sinir krizi geçirmeme ramak kaldı :pinch: uyumuyor ya uyumuyor bu saat oldu sallıyorum ninni açıyorum pış pış yapıyorum ama yok uyumayacağı tuttu :woot:

(2,593 puan) tarafından
Bosver kaldir çocuğu oyun oynayın aman . O enerjiyi atmadan uyumuyorlar şekerim:)
(5,748 puan) tarafından
Yarın sabah misafirim gelecek kahvaltıya 3 saatlik uyku ile duruyorum uyumam gerekiyor :-(:-(:-( ağlamak istiyorum gerçekten
(2,593 puan) tarafından
Hep misafir zamanları böyle yapar çocuklar zaten
0 oy
tarafından
8 de kizim uyudu saat iki 4 cesit hamur isi yaptım manyak gibi alt komsuya gel oturak dedim huyum kursun tek cesit asla koymam 4 yaptım 2 de sabh yapcm 2 kisiyiz bide 
(2,593 puan) tarafından
Ellerime sağlık.  Peki israf olmuyor mu
tarafından
Yok canm buzlga girecek buzlga giriyor esim yok yemk niyetine de yerim kizmda yer tatlı hamur işi israf olmaz yemk olsa oluyorda Allah sabaha çıkmayı nasıp ederse yeriz inşallah
(2,593 puan) tarafından
Oh o zaman değme keyfine ya . Benim oğlan erken kalkıyor kahvaltıdan önce börek çörek yiyor aslında bende atsam ama.cok tembelim günlerdir yemek bile yapmıyorum
tarafından
Bnmde esim yok kizma yapiyorm kendim ne bulsam yerim ama buzluk agzna kadar dolu pratik seylerle demin pogca atacak yer bulamdim
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Beşik sallamaktan uyuyamıyorum :(((
(2,593 puan) tarafından
Ama cok güzel kafa yapar o besik ritmi :) beyaz gürültü de var mı:)))
(2,556 puan) tarafından
Beyaz gürültü zamanları geçtik canım ninni ve dua açıyorum sallama uykusu yapıyor yeminle :((
(2,593 puan) tarafından
:) Allah sabır versin inşallah hemen uyur canım
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Ütü yaptım :-) çamaşır bulaşık elim ayağıma dolaşık:-D:-D:-D:-D:-D:-D
(2,593 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım. Sen diyince aklıma geldi ben uzun zamandır ütü yapmıyorum :)))
(1,076 puan) tarafından
Sağol canım bende yapmıyordum:-D:-D yarın dışarıya çıkacağım ferace kırışık geldi gözüme ordan uzadı gitti.:-D:-D:-D:-D:-D
0 oy
tarafından
2 gündür kızım 1.30u görmeden uyumuyor. Ne olduysa anlamadım 10da yatan kızdı dün misafirliğe gittik baya soru sordu kadın senin kız şöyle yapabiliyor mu benim oğlum şöyle böyle dedi uyku muhabbetine geldi kaçta yatıyor diyince maşallah o konu da şanslıyım saat 10da mamasını yer emziğini alır döner yatar dedim o zaman bu zamandır çocuk uykuya direniyor resmen. Yatağa geçince sanki canını yakıyormuşum gibi çığlık ata ata kalkmak istiyor. Bilmiyorum ya da atak haftasımıdır nedir. Anca kızı uyuttum  dağınıklığı topladım sigara içip uyumayı düşünüyorum. 
(2,593 puan) tarafından
Gözü değmiş kenafir gözlunun:))  uyumuşken dinlen sende canım iyi uykular
0 oy
(4,436 puan) tarafından
Oyun oynuyordum :D
(2,593 puan) tarafından
İyi eğlenceler..
0 oy
(3,783 puan) tarafından
6. Dişimiz çıkıyor uyumak istemiyoruz onun şerefine :))
(2,593 puan) tarafından
Oh :)) gecelere mi aktiniz maasalah :)))
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Arkadasımın derdıyle dertlendım öyle kı uykumu kacırdı bıraz. Çok sevıldıgını bılıyor mu sence 
(2,593 puan) tarafından
:) bilmez mi ay manyagggg :)))
Bosver sen mutlu ol hep.
(2,363 puan) tarafından
Onun da kalbındekıler olsun inşallah herkesın hepsının ❤❤❤❤❤
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Hamileyim dişim ağrıyor uyuyamıyorum ;(
(2,593 puan) tarafından
Ah geçmiş olsun ya :/
(1,778 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sağol yarın özele gitcem kanal tedavisi yaptircam yoksa geçmez bu 9 ay böyle
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Kızım uyuyor çoktan eşim gececi ben psikolojik herhalde eşim gececiyken uyuyamıyorum 
(1,585 puan) tarafından
Kız nereye geleyim kızım uyuyor odasında
(997 puan) tarafından
:)))) takılıyorumm kuzum saat kaç olmuş :D
(1,585 puan) tarafından
Kafamı kaldı bende kız saat 2 buçuk olmuş ben hayla uyku yok
(997 puan) tarafından
Bende tek gözle bakıyorum ekrana deli gibi uykum var, bebeğim uyuyor ama akşamdan beri çok huzursuzum uyuyasim gelmiyor
(1,585 puan) tarafından
Allah hayırlara çıkarsın
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Mutfak dolaplarini sildim iki bardak cayimi ictim yaticam simdik :)
(2,593 puan) tarafından
Oh maasallah valla :)) temizlik perileri gelmiş:)
(3,445 puan) tarafından
Oglum  gunduz is pek yaptırmıyor mecbur gece yapiyorum artık günduz de vileda supurge falan yapiyorum
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Çocuklar uyudu eşim uyudu ben uyuyamadım.iki saat yatakta döndüm durdum .salona geldim .biraz Kur'an okudum .hala uyku yok .bende hastalık olacak galiba bu uyku sorunu
(2,593 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım. Maasallah diyelim. Allah korusun ya destek falan alsan düzelir belki
(2,148 puan) tarafından
Bilmiyorum vaktimde yok ki
0 oy
(12,740 puan) tarafından
Mama içirip yatacağım bende

Oğlan hasta mi ? 
(2,593 puan) tarafından
Oh maasallah canım.  10 gündür hastalar sirinim ya .
(12,740 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım prensesten mı geçti (
0 oy
(9,003 puan) tarafından
Bir büyük oğlum ağlıyo beş kere küçük oğlum. Böyle deliksiz üç beş saat uyuyan çocuk görünce imreniyorum valla. Su iki senedir o kadar uykusuz kaldım ki. Eşim bazen ruh gibi oluyosun diyo sjsjjs
(2,593 puan) tarafından
;))) bende hayret ederdim . Kızım 2.5 yaşından sonra düzene girdi oğlum 26 aylık daha maalesef fena
0 oy
(807 puan) tarafından
Kaynanam gilde fare var cnm benmde aklımdan çıkmış bugün buraya geldik artik geç oldu diye kalalım dedik yatakları koyduk uyuyacaz fare olduğu aklıma geldi ve uyuyamıyorum ya keşke gelmeseydim
(2,593 puan) tarafından
:)) bisey olmaz ay korkma

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elif ayca (2,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 299 göst.
19 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu