0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (729 puan) tarafından
Bebegim 6 aylik 8.6 kilo doktor gece beslenmesini kesebilirsin dedi ama gece hergun aynı saatte kendisi uyanıyor nasıl yapabilirim mama alıyor 

6 Cevaplar

0 oy
(8,979 puan) tarafından
Ben de emziriyorum ama gece yüz kere uyanıyo emmeden geri uyumuyo. Nasıl bıraktırcam acaba. Deli oluyorum artık uykusuzluktan 
(729 puan) tarafından
Benimki de çalar saat gibi 3 saatte bir uyanıyor bir keresinde ölçüyü artirdim belki daha fazla uyur diye yine aynı saatte uyandı emziriyorum da bir yandan mama vermeden emzirince mamayi bekliyor adeta almadan uyumuyor napcam bilmiyorum
(4,250 puan) tarafından
Herkese verdigim bi cvp var bu konuda fix cevabim. Anca kadir gecesi dogan kadinlarin ccklari kesiliyor kolayca gece beslenmeden. Yada oyle buyuk bir sevap islemis olacak ki anne yuce rabbim ey kulum sana mukafatlarin en buyugunu veriyorum evladin seni hic zorlamadan kendi kendine gece beslenmesini birakacak sende. Bebekde rahat edeceksiniz falan diyordur ve. Anne hic caba harcamadan benek aksam yatip sabah kalkiyordur. Bu iki hikmetten biri gerek:))))

Yada komple memeyi kesmek. Ama suan seninki iucuk bu imkansiz. Ben komkle memeyi kesiyom kurtuldum kizimda 22 aylikken. Simdi oglani 16 aylikken komple kestim
(8,979 puan) tarafından
Benimki de 9 aylık çok küçük daha. Ama catliyorum gerçekten..emzirmeyi çok seviyorum ama bıktıriyo yani o derece. Gündüz neyse ama gece çok zorluyo beni. Çalışıyorum bir de. İki çocuk ev iş. Çok yoruldum.
-Reklam-
0 oy
(2,168 puan) tarafından
6 aylık 8 kilo zayıf değil mi dr neye dayanarak kes demiş ki şaşırdım ben.  Ben oğlumu gece kesmeyi eşimle başardım. Ben farklı odada yattım eşim oğlumla yattı uyandıkca uyuttu geri sonra ben yanında olsam da uyanmadı. 
(729 puan) tarafından
Normal dedi geceleri sık uyanıyor dediğim için sanırım ek gıdaya yeni baslicam belki düzelir teşekkür ederim öneriniz için
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Uyanınca biraz su ver yatsın 
0 oy
(436 puan) tarafından
Eğer bu aylarda becerebilirsen kestirmeyi çok işine yarayacak benim kızda 13 aylik mama ile büyüdü ve halâ gece 2 defa aynı saatlerde ağlar yemeden uyumaz :( inşallah bizde bırakabiliriz 
0 oy
(4,262 puan) tarafından
23 aylik hala gece 1 kez kalkar emmeye.
0 oy
(9,653 puan) tarafından
Benimki de 6 aylıkken 8.400 dü doktor gece çok uzun bir veya iki kez beslemeye çalış dedi benimkide mama alıyor kilosu fazla vs demedi şimdi 7 ayına 1 hafta var 9 kilo olmuş 
(538 puan) tarafından
Hay maşallah . Bizde en az 6 kere kalkıyoruz biberon tutmadığı için emzik deniyordum uyumuyor . Ayağımda salladım yarım saat uyudu diye koydum kopardı yaygarayi.  Şimdi emziği de komple bıraktı gece uykusunda istemiyor :( nasıl kesecem bende düşünüyorum.  Azaltabilsem keske

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Deniz-133 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde Melekkk (10,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu