0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar ben çok unutkanim ya ocakta yemek unutuyorum biseyi niyete koyunca unutuyorum şimdide doktora geldim doktora söyleyeceklerini unutum dönüp doktora hastaligimi unutum dedim .

Komik olan dünden beri salakligima gülüyorum bine girdim ne alacağımı unutum raflara mal mal bakıyorum sonra yanımda bir abla durdu döndüm ben ne alacaktım abla ya dedim kadını bir gülme tutu 

9 Cevaplar

0 oy
(4,142 puan) tarafından
Gecmıs olsun cnm, bende depremden sonra unutkan olmaya başladım. Hıc unutmazdım sımdı çıkıyor aklımdan. Deprem günü hafızam silinmişti korkudan eskiye dair hiç birsey hatırlayamadım silinmişti sanki bı müddet surdu boyle sımdıde biraz var. Bırde herseyı düşününce beyin cok yogun olunca unutkanlik oluyor 
tarafından
Ben herşeyi düşünüyorum kedinin pisliğini bile kendine dert ediyom
(4,142 puan) tarafından
Iste bende oyleyım herseyı ince detayına kadar kafamı meşgul ederm 2 cocugum var. Bısey dert etmeyen rahat insanlara nasıl yapıyorlar diye imreniyorm. Stresli bı yaşantım yok ama herseyı düşün düşün 25 yasındayım saçlarım bembeyaz
(4,142 puan) tarafından
Kan degerlerıne baktır cnm
tarafından
Bugün hastaneye geldim ama unutum doktora demeye
-Reklam-
0 oy
(5,159 puan) tarafından
Bende öyleyim maalesef herşeyi unutuyorum gidiyorum bişey almaya unutup dönüyorum :)mesela geçen makineye çamaşır atmaya gittim kahve yaptım geldim kafam güzel:)))
tarafından
Vala bende oyleyim
(5,159 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Bu ben :D   b12 eksikliği çok unutkanlık yapar. Kafan doluysa stresliysen o da yapar. Sala.klık falan değil hastalık. Şikayetlerini evdeyken telefona not al öyle doktora git. Market ihtiyacını liste yap git. Sürekli alarm kur telefona hatırlatmalar için. Ama ilk önce doktora git bi kan tahlili yaptır
tarafından
Geldim bugün hastaneye unutup çıktım yine şimdi içeri girmeyi deniycem
(11,093 puan) tarafından
Geçmiş olsun cidden unutkanlık yoruyor insanı
0 oy
tarafından
Yorgunluk  stres dalgınlık sonra böyle oluyor işte hele küçük çocuğun varsa çok normal balık hafızalı oluyoruz doğumdan sonra bende hep unutuyorum 
0 oy
tarafından
Bir değer eksiktir bende unutabiliyorm
0 oy
(1,121 puan) tarafından
B12 eksikliği mi var canım ondan kaynaklı olabilir
tarafından
Yok ya baktım tam degerlerdi
0 oy
tarafından
B12 eksikliği unutkanlık çok yapar
tarafından