0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Kızlar bebeğimin kullanmadığı şeyleri satıyorum mesela süt sağma pompa var 2 adet birini hiç kullanmadım aldığım gibi duruyor şuan 1 adeti 500 tl olmuş lansinoh marka biberon var aynı şekilde kullanılmadı ben avent almıştım bebeğim için  birde süt saklama kabı var bunları zaten gelen kış dünyanın parasını vererek aldım 

Ama ben 130 tl ye hepsini satışa koydum 

2 haftadır da birisi 70 tl olsun alayım diyor durumum yok falan diyor tamam ama diyorum ki 90 olsun diyor yok ve 2 haftadır ara ara der bana bunu 

Bende ordan ihtiyacım olmayan şeyleri satıp bebeğimin öuan ihtiyacı olan şeyleri alıyorum mesela aktivite masası aldım hoppala aldım

Ayıp mı ettim bilmiyorum 130 ilan ama 90 olsun diyorum o ısrarla kabul etmiyor bir yanımda 20 tl daha verebilir diyor 

Çok pahalıya koysam diyeceğim haklı bu kadar şeyin hepsini pahalıya  da koymadım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gayet iyi fiyata koymuşsun bakma bilerekte söylüyorlar bende sepet beşik koydum kırık dökük bile yok yatağı var sadece korumaligi yok 200 yazdım illa diyorlar 100 en son sinirlendim kapıya koydum
(2,104 puan) tarafından
Canım valla bu kadar şeyi 130 diyen birini göstersin ben alayım onun adına diyorum 90 yaparım en son dşyor 70 70 veren 90 da verir zaten bir çoğu kesiliyor benden
tarafından
Canım bir sut poşeti olmuş 80 tl gayet ucuz fiyat dediklerin
(2,104 puan) tarafından
Valla yaaa anlatıyorum anlatıyorum anlamıyor dönüp 70 diyor hala
-Reklam-
0 oy
(2,749 puan) tarafından
İsmin ne kx bakım 
(2,104 puan) tarafından
Busekan
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Canım hesabın ne ben de bir bakayım fiyat makul geldi :)
(2,104 puan) tarafından
Bende sonradan gördüm bebeğimle ilgileniyordum o sırada telefonu elime alınca gördüm pompa ihtiyacın varsa bir pompa daha var hiç kullanılmamış
(1,892 puan) tarafından
Manuel olan değil de o mochinin vakumlusuna benziyor ya ondan lazımdı :) sağlık olsun canım alan hayrını görsün ☺️
(2,104 puan) tarafından
Kız o onu almadı kiii o diğer Manuel olanı aldı
(1,892 puan) tarafından
Ay dur yazayım sana
(2,104 puan) tarafından
Tamamm
0 oy
(7,189 puan) tarafından
Asla inanma ablamda acıdı bu şekilde verdi bir baktı kendisi değmeyen şeyleri kaç paraya satmış ayrıca ucuza alıp pahalıya satmış üstelik 50 liraya yalvar yakar aldığı eşofmanı 150 liraya eşim daha hiç giymedi yeni diye satışa koymuş ne anasının gözü bu insanlar (⁠≧⁠▽⁠≦⁠) 

Marka şeyler asla ihtiyaç değildir ucuza bile koymuşsun
(2,104 puan) tarafından
Valla öyle yaaa hiç sorma
0 oy
(439 puan) tarafından
Kız çok uyguna koymuşsun valla hesap kullanıyor olsaydım ben alırdım 
(439 puan) tarafından
Uygulamayı indirip bakayım mı napayim adın ne kullanıcı adı
(2,104 puan) tarafından
Busekan
Gerçekten ucuz yani amacım birileri de faydalansın bende bilirim aldığım paraya koymayı
(439 puan) tarafından
Satılmış:/ 90tlye kısmet neyse
(2,104 puan) tarafından
bende az önce gördüm demek ki 20 tl daha ekleniyormuş bebeğimle ilgilenirken almış

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.