0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (1,462 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşim normalde çarşamba, perşembe günü köye gidecekti, hatta babasına parasız yapmam dediği için 1000 lira aldı. Sonra dün akşam bir anda vazgeçti gitmeyecem falan dedi. Sabahta parasını 3 gün sonra maaşta atarım dedi. Bende git iki gün çalış dedim, zaten çok borcumuz var neden 1000 lira daha ödeyelim dedim. Bunu dediğim için resmen düşman ilan etti. Kahvaltıyı burnundan gelmişim falan, kalktı gitti yattı. Akşama kadar yataktan sadece sigara içmek için kalktı. Yemek yaptım yemedi, artık evde yemek yetmeyeceğini burnunda getirdiğimi falan söyledi. Şimdide işe gitti. Sizce bu kadar tepkiyi hak edecek bir şey mi söyledim kahvaltıda. Bu ay kira dahil 15 bin para ödemesi yapıcaz, elimize 7-8 bin kalıcak neden bin lira daha ödeyelim yani haksız mıyım? 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yoo çok haklısın bencede gitsin 
-Reklam-
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Haklısın bırak yemesin aç kalsın düşme peşine 
0 oy
(3,684 puan) tarafından
Nurr bak eşin deği o senin kocan ve senin kocan iğrenç biri. Kendi yolunu çiz kurtul ondan tam bir ruh emici 
0 oy
(495 puan) tarafından
Yani sen tutumlu kadınsın belli ama adam öyle yaptığına göre belki kendine göre sebebi vardır  tepki vermeden bir sebebini sor bir de ödeme işlerine sen kafa yorma o erkek o düşünsün sen keyfine bak bence benim fikrim:))
(1,462 puan) tarafından
O öyle olmuyor, parası bitince borç arıyor herkesten. Ve para bulana kadar evin içinde resmen öfkesiyle geziyor
(495 puan) tarafından
Ooo o zaman sen gerçekten çok haklısın ben başka düşündüm sıkıntıniz olmaz size bakar dört dörtlük diye ama senin iş başka Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Haklısın hemde çok ama bence eşinle bir konuşmayı dene bu durum öyle yataktan bir sigara için kalkilacak kadar etkili birsey değil bence sebebi başka konuşmanda fayda var birseye öfkeli ki ,sana yemek yemecegim burnumdan getiriyorsun diye abartmış.
0 oy
(968 puan) tarafından
haklısın tabiki boşver üstüne dusme zorlama 
(1,462 puan) tarafından
Şuanda umursamıyorum. Kendi kendine mesaj atıyor, cevap versem kavga edecek ama artım hiç enerjim yok
0 oy
(6,362 puan) tarafından
Canim boylelerini dusunmeyecen yemek yemedi mi birak yemesin ac kalsin otur masana ye bi guzel cok istiyosa oturur kendi yer. Birak odesin sen her istedigini al birc mu veriyo borc mu aliyo takma kafana inan bende oyleydim benim esimde cok gereksiz harcamalar yapardi taka taka bi hâl olmustum simdi dunya yansa umrumda degil her istedigimi aliyo mu aliyo gerisi umrumda degil
(1,462 puan) tarafından
Haklısın canım, şuanda umrumda değil zaten. İşe gidince sırf kavga etmek için saçma sapan mesajlar attı cevap vermedim. Ne hali varsa görsün bıktım artık
(6,362 puan) tarafından
En iyisi bu inan bana öbür türlüsü sen heba olursun sana da yazik değil mi kiz birak esin dusunsun

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 419 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 653 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sustuk sustuk (42 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 111 göst.
0 oy
1 cevap 331 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu