0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (873 puan) tarafından
1 yaş kızımın sol arka tarafa dişi şişmiş yuvarlak mor gıbı olmus 4 tane dışi var 5 dısını mı cıkarıyor bilen yazar mı ılk defa boyle mor gıbı şiş dişe denk geldim normlde şiş olur ama morluk olmzdu

3 Cevaplar

0 oy
(1,011 puan) tarafından
1 gün daha bekle patlamazsa bi hastaneye götür bence de normal değil kızın çok ağlıyor mu peki acı çeker gibi
(873 puan) tarafından
Cok huysuz olms bu 1 haftadr ne yatyr ne bırsey sabaha kadr uyumyr dun daha hastanedeyim ve eve gelınce fark ettm esımde bugun yarn patlatr dedı bende oyle dıyınce gtrmedım daha ama yarın dusunyrm gotrmedı agrı kesici verince duruyr bırz
-Reklam-
0 oy
(3,636 puan) tarafından
Benim büyük kızımın da küçükken öyle olmuştu. Mosmordu. Doktora götürmüştüm, diş zorluyor, illaki çıkacak, baktın kan toplar gibi kırmızı olursa getir yaralım damağı demişti. 1 ay mor gezdi, huzursuz etti bazen ama kendiliğinden çıktı diş. 
(873 puan) tarafından
Inslh cnm esımde dedı kı dıs cıkaryr ondan oyle sankı patladı patlıcan dokundum yumusak sısmıs
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Benmde kızımda oldu canm omce çok korktm mosmordu bizimkide saglikocagina götürdüm doktor dis çıkacak zorluyo demişti öyle de oldu zatn zor patladı 
(873 puan) tarafından
Valahı ılk kızımda boyle karsılasmadım ve gorunce ılk once d arbemı  aldı diye korktm ve 1 saat oncede salıocagındaydım eve gelınce fark ettm sureklı de cıkamyrm dısarıya ama bırz daha gzolemlıcem ona gore yıne zorlarsa goturım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 229 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 97 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
0 oy
5 cevap 111 göst.

379,284 soru