0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Biraz polikistik var ama yinede yumurtalarım her ay düzenli bur şekilde çatlıyor ve düzenli adet oluyorum ona rağmen 1 .5 seneyi aşkındır hamile kalamadim klomen kullandım ama çatlatma ignesi olmadım o da işe yaramadı (Ekim postu)

7 Cevaplar

+1 oy
(355 puan) tarafından
Canım hamile kalmaya çalışma yeter akışına bırak düşünme mesela kendine 3 ay ver çocuk düşünme gez toz eğlen bak görürsün düşünmeyince oluyo çünkü tecrübeyle sabitt
(493 puan) tarafından
Evet bende 1 sene uğraştım sonra pes ettim oluruna biraktim hayırlısı böyle diye sonra bir öğrendim ki 2 aylık hamileyim stresten de olmaz
(355 puan) tarafından
Bende bende yani neler yaptım saçma sapan hareketler mi dersin inanışlar mı dersin. Hiç düşünmediğim bir ay bi baktım ki gebeyim
(743 puan) tarafından
Kaç kere denedim diyorum unuttum sonra adetim gecikiyor bir belirti oluyor sonra geri başlıyorum umutlanmaya maalesef yapamıyorum çok denedim
-Reklam-
0 oy
(743 puan) tarafından
Bende 2 senedir çabalıyorum ama olmayınca olmuyor canım maalesef Rabbim ne zamna verirse bide kafaya takmamak gerekiyor bizde onu yapamıyoruz maalesef 
(743 puan) tarafından
Mümkünmü canım takmamak insanoğluyuz hayırlısı olsun inşallah canım
0 oy
tarafından
Canım benim 1 senedir olmuyor bitkisel ürün verdik internetten çok faydası oluyormus çok araştırdık hem esine hem kendin için istersen onu da deneyin ama bizimki daha belli değil bu ay içtik inşallah olmuştur faydası 
(743 puan) tarafından
Eğer faydası olursa deneyelim inşallah ismi neydi
0 oy
(46 puan) tarafından
Canım ilişkiye girdiğin zaman hemen ayağa kalkma popo tarafina yastık koy ayaklarını dik yarım saat kal öle ve ayriyetten yumurtlama zamanina yakın gir unutma yumurtlamaya yakın ilişkiye gir dediklerimi yap hemen hamile kalırsın ben iki cocugumdada o şekilde hamile kaldım ve bende tiroit yüksek tansiyon gizli ve normal şeker polikistik over var düşün yani ve adetin bittikten sonra ilişkiye gir adetin biter bitmez o gün içinde girsen olur sadece dediklerimi unutma 
(743 puan) tarafından
Yumurtlama testi kullanıyorum ayriten eşime de baktirdik oda temiz çıktı yumurtlamada problem yok ilişki de de yok sanırım tüplerim tıkalı bu postu Ekim ayında atmıştım hala aynıyım bir fark yok
(46 puan) tarafından
Bak canım uygulama var internette adet dongunu yaziyorsun kac gün oluyorsun herşeyi giriyorsun adet uzunlugunu felan sana ne zaman yumurtlama olcagini ayına gününe kadar sokuyor yaziyor
(743 puan) tarafından
Evet kullanıyorum 18 aydır her ay gördüm yumurtlama gününu ve degerlednridik hatta o sıralar benim biraz kasik ağrım olur kesin bilirim yani ama bilmeme ve iliskiye girmeme ragmen 18 ay çok uzun bir süre masal artık tedaviye başlayacağım yapacak bir şey yok :(
0 oy
(457 puan) tarafından
Adet bitiminden sonraki hafta hemen peşine yani yüksek hamile kalma şansı oluyor 1 hafta, o bir hafta her gün deneyin bide sırt üstü uzanıp ayakları yukarı kaldırın bi 20 dk falan ben öyle yapıyordum. Belki görmüşsünğzdür Instagram'da Dr. Mehmet Fatih Karslı diye biri var bitkisel ilaçları var ne insanlar bebek sahibi oldu o ilaçlarla bi bakın isterseniz. Bir de beslenme şekli de etkiliymiş gebe kalmada. Gluteni minimum seviyede tüketmeyi deneyin, sağlıklı düzenli beslenin. Rabbim afiyetle tez vakitte sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin 
(743 puan) tarafından
Sağolun tavsiyeleriniz için postu Ekim ayında atmışım ama hala hamile kalmadım spor yapıyorum yediklerime dahi dikkat ediyorum çatlatma iğnesi oldum bır sürü doğal yöntemler bayramdan sonra hsg çekileceğim sanırım tüplerim tıkalı
0 oy
(680 puan) tarafından
Evet aynı durum bende de var maalesef Rabbim dileyince oluyor artık bıraktım düşünme diyenler oluyor bir saniye akıldan çikmiyor ki
(743 puan) tarafından
Öyle maalesef
0 oy
(301 puan) tarafından
Yumurtlama gününü iyi değerlendir, ayaklarını beli karnını sıcak tut her zaman. Birde tevekkül et Allah'a bırak fazla takma kafaya başka şeylerle meşgul ol kafandan o düşünceyi atki olsun.  Kafan öyle yoğun olsunki aklına gelmesin 
(743 puan) tarafından
Maalesef düşünmekten alıkoyamiyorum kendimi gurbetteyim eşim nöbetli çalışıyor meşgul olacak hiç birseyim yok yinede şükür her halimize
(301 puan) tarafından
Bende gurbetteydim eşim asker  5 ay bizde çocuk istedik olmadı sonra farklı sorunlarımız oldu ailevi sorunlar biz çocuk işini unuttuk  sonra hamile oldugumu ögrendik. Üstüne çok düşünce olmuyor. Aklına getirmemeye çalış.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 159 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde fatos18 (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 96 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde GizemAl (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
8 cevap 362 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kizim (30 puan) tarafından soruldu