0 oy
595 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Kızlar ben 2-3 ay oldu görümcemle konuşmuyorum kaynanam eşim de bana dediler ki tamam sen haklısın madem öyle konuşmayın nişani düğünü var ben gitmeycektim kaynanam geldi benim hatrıma gel işte düğün ölüm bir kere olur falan filan bende tamam dedim. Dün akşam gôrümcem mesaj atmış düğüne nişana davet ediyorum diye neyse ben daha birsey yazmadan kaynanam arkadan mesaj attı işte senden mesaj bekliyor çok üzülüyor benim hatrıma cevap ver. Yani şey gibi ben çok merhametli biriyim gerçekten öyleyim övünmek değil bu hatta bezen kötü bile neyse ama kaynanam mesaj atınce sinir oldum sanki şey benim bagımı bulmuş bana benim hatrıma deyince hemen yapıcam yani kızı üzülmesin diye ee senin kızın bana neler yaptı bana sen nasıl insansın dedi daha neler neler o zaman benim üzüldüğümü düşündün mü hemen bir gün sonra oğlunu aradın eşimi yani işte ablanla şuraya gittik biraz kafası dağılsın diye 2 gün gittiler otelde kaldılar. Bende kaynanama yazdım zaten senin hatrına konuşmadığım halde gelicem sen söylersin gelicek diye iyi yaptım mı sizce 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynana iyi kadınsa eşin çok iyi sana değer veriyorsa hatirlarina git derim benimde eltim iyi insan değildir ama kaynanam benim hatırıma diyince akan sular durur çünkü seviyorum 
(52 puan) tarafından
Ya gidicem zaten kaynanamin hatrina benim sinir olduğum kızı mesaj attı davet etti hemen arkasindan oda mesaj atti cevap ver hatrıma diye kızı üzülmesin diye ee biz tartışırken sen kızına demedin üzülmesin
-Reklam-
0 oy
(457 puan) tarafından
Ben kendim olsam hayırlı olsun gelirim yazarım.kaynanana gelincede yinede sana haklısın demiş benimki olsa kızı haksız olsa bile .haksizsin demez . eşinin hattı için kaynananın hatri için görünce de pişman olmuş ki sana mesaj atmış senden mesaj gelmeyince üzülmüş yinede sen bilirsin canm 
(52 puan) tarafından
Ben zaten yazıcaktım sinir olduğum kaynanamın hemen karışması yani kızı üzülmesin diye hep böyle yapıyordu 1 sene beraber yaşadık ben bi tartışayım görümcemle haklıda olsa hep kızının yanında oluyordu ben onun gönlünü alayım istiyordu yine bunu istiyor
0 oy
tarafından
Benimde aram kötü gorumceyle çok özel değilse neden aranız kötü oldu bende arada kaldım nasıl davranacagini bilmiyorum 
(52 puan) tarafından
Uzakta evli bir görümcem var o senede 1 kere gelir 2-3 gün kalır gider bu bekar olan bana kızlardeşinin dedikodusunu yapar mesela beni kaç kere uyardi evli olan geldiğinde bak bizim düğün için yaptığımız alışverişlerden çeyizlerimden haberi yok onun nazarı değer sakın söyleme diye. Ama kardeşini görünce bi değişti ikisi bir olup benim üstüme oynadılar
0 oy
tarafından
Ya evlenip gidecekmiş zaten bide mesaj da atmış çok büyütme git gel 2 saat Birsey olmaz 
(52 puan) tarafından
Ya gidicem zaten konu o değil ben kaynanama sinir oluyorum yani kızı mesaj atti 2 dk sonra o bana cevap ver diye mesaj atiyor üzülmesin kızı diye
tarafından
Ya evlenecek ya üzgün gitmesin diye diyordur sende takma herseyi canını sıkma ya boşver sana düşeni yap köşeye cik
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Ben de cok merhametli oldugumu düşünüyorum ne gecerse gecsın aramızda eger davet etseydı cevap veriridm net
(52 puan) tarafından
Ben zaten cevap vericektim ama kaynanama sinir oldum
0 oy
(934 puan) tarafından
Kız bırak yine de merhametsiz bilsinler seni, niye açığını zayıf noktası gösteriyorsun. Bırak cekinsinler senden.

Ben olsam görümceye yazardım tamam hayırlı olsun diye bidaha da yazmazdim. Zaten onlar bilir hatır için geldiğini. 
(52 puan) tarafından
Ya bende yazıcaktım zaten ama kaynanamın hemen arkadan benim hatrıma cevap ver demesine sinir oldum ben zaten senin hatrıma gelicem o düğüne. Yani istiyor ki kızı üzülmesin benim uyku sorunlarim var normalde bile ne kadar yorgun olursam olayım uyuyamam birşey olsun hiç uyumamam ben 1 hafta boyunca zombi gibi gezdim görümcemin yaptıkları yüzünden yine de yazicaktim ama kaynanam kızı üzülmesin diye hatrim için deyince sinir oldum
0 oy
tarafından
Ben hem gorumce hem kaynanaula kötüyüm sjsjs yarın bi gün evlense bahane üretir gitmem gidersem dayanamam iyi davranırım onlara 
tarafından
İkinizin arasını yapmaya çalışıyor o yüzden öyle demiş
(52 puan) tarafından
Kaynanam öyle deyince sinir oldum dedim ki ben konuşmadığım halde senin hatrına gelicem sen söylersin gelicek diye şimdi yine mesaj atmış sen söyle yaz gelicem diye benim hatrım için ya buna sinir oluyorum işte
tarafından
Bilemedim şimdi ne desen ki yani benim ki hatrim için yap dese bile yapmam çünkü o kadar çok onun için eşim için Allah için kabul ettim artık etmem
(52 puan) tarafından
Cevap vermiycem galiba ne yazsam yada
tarafından
İşte şuan aranızdaki kavgaya bağlı olmadı cvp ver kısa ve öz gidince pek yüz verme şımarır tepeye çıkar hemen
0 oy
(13,161 puan) tarafından
Kızın üzülmesin diye değil eşim arada kalmasın diye geleceğim der kenara çekilirdim gerisini onlar düşünsün :)
(52 puan) tarafından
Ya zaten gidicem konu o değil geldi ağlayarak işte düğün ölüm bir kere olur ben hatrıma dedi tamam dedim görümcem mesaj attı davet etti daha 2 dk geçmeden oda mesaj attı cevap ver diye yani kızı üzülmesin diye
(13,161 puan) tarafından
Okuduğumu anladım anlayarak yorum yaptım canım tekrar açıklamana gerek yok bu mesajda kızının üzülmesi umurumda değil anlamı var kıza da kısaca tmm gelicem yazar geçersin
0 oy
(3,704 puan) tarafından
Gidip gitmemem onunla neden konuşmadığıma bağlı. Ayrıca mesaja günler sonra dönerdim ben. Kaynanam zırlasın, biz kötüyken konuşsaydı asıl. 
(52 puan) tarafından
Mesaja günler sonra mı dönerdin o neden peki
(52 puan) tarafından
Birde mesala ben kaynanama dedim ya senin hatrına konuşmadığım halde gelicem sen söylersin gelicek diye bana yazmış olsun sen yaz benim hatrıma bu ne yazsam sence
(3,704 puan) tarafından
Onları umursamadığımı görsünler diye günler sonra dönerdim o da kaynanama. Neyse olan olmuş yazmışsın zaten ama ben olsam misafir gibi giderdim.
(52 puan) tarafından
Öyle yapıcam zaten yani aslında beni nerden vurucağını biliyor bizim eşimle benim memleketime yerleşmeyi düşünüyoruz bu ay sonu diyo zaten gidiceksiniz bir daha nerde görücen
(3,704 puan) tarafından
Görmek için değil senin hatrına, öylesine geliyorum dersin. Kaynanana da yüz verme, kızıyla ağız ağıza seni konuştuklarına eminim.
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Adi batasica kaynimla muhattap degilim kaynanam basliyo hatrima hatrima gececen o işleri dedim bu hatir işlerj niyeyse bi bana mi işliyor ..... 
0 oy
(306 puan) tarafından
İyi merhametli insan herkese iyi olur kendi çocuğuna iyi gelinine nispet yapar gibi hareket yaparsa ben şahsen sinir olurum yani 
0 oy
(734 puan) tarafından
Onun bunun hatırı diye olacaksa ooo kardeş mesaj at hayırlı olsun de bit fazla samimi olma 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Bende iyi yaptim ben de eltimle konuşmuyorum o hatalı herkes biliyor ama hatalı olarak beni ve ailemi görüyor esin ve kaynanan böyle olması çok iyi bence ve düğüne giderek iyi yaptin
0 oy
(340 puan) tarafından
Geçen sene ilk dogumumda görümcem ne hastaneye geldi ne eve doğru düzgün geldi. Sezeryan halimle kayınvalidem baktı 5 gün yemeğimi ekmeğimi suyumu 6. Gün kalktım ayağa her işe koşmaya başladım tekrar. Benim dogumumdan 4 ay sonra falan görümce safra kesesinden ameliyat oldu (numaramı silmiş olduğu halde insanlik yaptım ) çorbası dan tatlisina evine gelecek misafirlerine çıkacak boregine kadar yaptım evde . 1 hafta sonra falan Kayinvalideme kızın numaramı silmiş oğlun da benden sildirdi numarasını haberin olsun dedim . ben onun numarasını silmedim vs demiş profil foto durumlar eşimde görünüyor bende görünmüyor ***** sanıyor beni yeminler falan etmiş böyle hatta kayinvalideme bende ekran videosu aldım hem kayinvalideme hem görümceye attım yok işte benden uzak dur muhatap olma benimle benim derdim bana yetiyo seninle mi ugrascam vs diye mesaj atmış bana 1 hafta önce insanlık yapıp benim dogumumda beni yalnız birakmis insana ben Allah rızası için yemek göndermişim insan onun hatrına kusura bakma vs der salagim ya ben keriz yerine koyuyo ve kayınvalidesi ona bakmaya gelmişti 1 tabak bile çorba yapmadı biliyo musunuz 3 gün benim gönderdiğim yemekleri yemişler müstahak rabbim herkesin gönlüne gore verir eninde sonunda kaynana mesajı sildirdi aman oğlum görmesin dedi ve tabiki kızının tarafında oldu :) ama rabbim herkese veriyor bir şeyler hiç dert etme 
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Benimde aram çok iyi değil numaralar silindi birbirimizden sadece yüz yüze gelince baya soğuk şekilde konuşuyoruz ama inadına çok güzel bir abiye giyip gideceğim. Bence sende gitmelisin.
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Küslük güzel bir şey değil ben senin yerinde olsam tamam nasipse geliriz yazardım. Küslügü üzerimden atardım ama kesinlikle mesafemi korurdum sohbete muhabbete girmez evine gidip gelmezdim. Bir Allah'ın selamıni verirdim sadece 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 206 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 314 göst.
+1 oy
2 cevap 335 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 781 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu