0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Arkadaşlar eşim üniversite de görevli. Normalde eşim karşı cinsten biri geldiğinde kapıyı açık bırakıyorum ne olur ne olmaz diye söylüyor. Geçen hafta ve bu hafta da tanıtımları var bir bayan öğrenci konuşma yapacakmış ve eşimde danışmanı yaklaşık 1 haftadır whatsap üzerinden konuşma düzenlemesi yapıyorlardı. Buraya kadar normal olabilir tabiki neyse geçen gün eşimin telefonunu aldım başka bir hoca eşime kapısının kapalı olduğunu benim gittiğimi düşünerekten girmediğini yazmış eşimde ona yok hocam öğrenci vardı konuşmayı düzenliyorduk yazmış. Neyse ben eşime rahatsız olduğumu söyledim. Eşimde yok ses geliyordu bilgisaydan konuşmayı düzelttik felan diye savunma yaptı bende whatsap üzerinden düzenleme yaptın zaten neden 3 kere odana gekip düzenleme yapma ihtiyacı duydunuz ki dedim. Sonra eşim bağırarak benimde öğrencinin de tek işi o değil diyerekten çıktı gitti. Bende bağırdım ben anlayışlıyım ama god.ş değilim. Bayan öğrenciyle kapıyı kapatıp başbaşa çalışmak çalış whatsap üzerinden yaptınız zaten diye bağırdım. Sizce ben mi abartıyorum siz olsanız ne yapardınız 

1 cevap

+1 oy
(3,429 puan) tarafından
Bütün kadınlar sizin kocaların peşinde gibi neden davranıyorsunuz ya abartmışsın evet benim kocamda yeri geliyor kadınlarla konuşuyor dosya verip alıyor konum için wp tan konuşuyor bazen evdeyken mesaj geliyor arıza ile ilgili arıyorlar adamların işi bu ne yapsınlar çalışmayıp evde otursunlar o zaman hatta dışarıda çıkmasınlar kadın her yerde var 
(261 puan) tarafından
Siz tam okumadınız sanırım. İletişim kurmaları tabiki de normal fakat benim rahatsız olduğum şey saatlerce başbaşa aynı odada olmaları. Anlatabildim mi?
(3,429 puan) tarafından
Yoo gayette iyi okudum ve anladım saatlerce yazmamışsın adamın açıkşamasıda gayet makul gürültü geliyor demiş
(261 puan) tarafından
Peki...
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,618 göst.
0 oy
4 cevap 133 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 244 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ferdahannnn (33 puan) tarafından soruldu