0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Sezaryan olalı 6 gün oldu ikiz gebelikti, dün kendi kendim kalkıp yürümeye başladım düne kadar kötüydüm. Yan yatmak istiyorum ama dikişlere bişey olur diye de korkuyorum Siz ne zaman yan yatmaya başladınız

4 Cevaplar

0 oy
(52 puan) tarafından
Sorudan alaksız bir soru daha sormak istiyorum Bebeklerim küvezdeydi birini yarın çıkarıcaz Eve geçmeden mezara gidip anneme göstermek istiyorum ama doğru olur mu küvezden çıkan minik bebeği mezara götürmek bilmiyorum 
(1,709 puan) tarafından
Yani kuvezden çıkmış bağışıklığı daha çok güçsüz bence riske atma ben oğlum kuvezden çıktıktan sonra bir ay kimseyi eve almadım çok hassas oluyolar☺️ zaten doktorda fazla temastan kaçının demişti bize ❤️
(1,709 puan) tarafından
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inş ❤️
(372 puan) tarafından
Güle güle büyüt bebeklerini Allah uzun ömürler versin inşallah Benim ikizlerim de küvezde kaldı ve inan o kadar hassas oluyorlar ki insan kendinden bile korumak istiyor bende 2 ay kimseyi eve almadım bence biraz daha sabırlı ol 2 3 aylık olunca götür. Şu an her türlü hastalığa açıklar
(52 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok sağolun
-Reklam-
0 oy
(1,709 puan) tarafından
Sezeryandan 6 saat sonra kalktım yürüdüm çok şükür hiç zorlanmadım bol bol yürüyüş yaparsan daha çabuk toparlarsin kendini zorlamadan hareket etmen lazım yoksa ağrı çekmeye devam edersin ☺️ben bir hafta sonra yan yatmaya başladim ☺️
(52 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(1,709 puan) tarafından
Rica ederim ☺️
0 oy
(3,644 puan) tarafından
Bunun belirli bir günü yok. Kendini hazır hissedince anlar yatarsın zaten. Küvezdeki çıkan bebeği götürme oralara, eve bile kimseyi alma. Henüz çok küçük, enfeksiyona çok açıklar şuan. 
(52 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 91 göst.
0 oy
4 cevap 86 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,333 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 112 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy